Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen szex után egy icipici...

Terhesen szex után egy icipicit vérzett. Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
28 hetes kismama vagyok. A férjemmel ma reggel együtt voltunk, és utána amikor megtöröltem alul, nagyon picit véres volt a váladékom. De tényleg csak picit, hajszál vékonyan, utána semmi. Nem fáj semmim, de nagyon megijedtem. Abban bízok, hogy csak egy hajszálér pattant el a hüvelyembe. Egyébként egész idáig mindössze kétszer voltunk együtt terhesség alatt, csak nem lesz baj ez az egy.
2008. jún. 22. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel csak kétszer szexeltetek ezidáig valószínű nagyon felizgultál és tényleg csak egy hajszálér lesz. Nekem az első fiamnál volt ilyen én beparáztam és hívtam a védőnőmet azt mondta ha nincs további vérzés vagy görcs és a baba is mocorog akkor nincs gond! Úgy hogy nyugi! Ja egyébként már 8éves erőteljes megtermett "férfi" és kutyabaja!
2008. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy? hát ha azóta semmi görcs se vérzés akkor több mint valószinű hogy semmi baj, de azért keress fel egy dokit hogy megnyugodj. meg biztos ami biztos
2008. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
28 hetes, de fönt írtam is:-) Majd pénteken megyek UH-ra. Semmi görcs, semmi vérzés, csak akkor közvetlenül az együttlét után volt, jelenktételen mennyiségben. Gondolom nincs baj, mert azt érezném, nem?
2008. jún. 22. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, ha ennyi volt, es azota semmi, akkor minden bizonnyal az van, amit te is irtal: vagy megpattant egy hajszaler, vagy feluleti hamserules a huvelyben (ez valoszinu, hisz reg voltatok egyutt, ahogy irtad).

Nincs semmi baj :)

Nekem egy honap szex maradt ki, aztan ujra engedte a doki, es velem is ez volt, ket hete. Es semmmi gond!

28 hetes kismami

2008. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!