Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhesen hogy álltok...

20 hetes terhesen hogy álltok a szex-el?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még heti 1x szoktunk. Nem akarjuk túlzásba vinni.
2010. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem a 20., a 18. héten vagyok, de nagyon jó a szex! Sokkal érzékenyebb vagyok, sokkal intenzívebb érzés! Nagyon szeretem. Hetente kb. 3 alkalommal vagyunk együtt, csakúgy, mint a terhességem előtt.
2010. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok ugyan, nem húsz, de kb. heti 1-2-szer még mindig van. Igaz, én már nehezebben mozgok, de így is jó. Az első terhességem alatt az utolsó 1-2 hétben már hanygagoltuk, akkor már nem kívántam, de most ez még nem jött el. És ti?
2010. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok és mi is szoktunk még együtt lenni Párommal. Kicsit nehezebb már a pocaktól, de még mindig jó!:)
2010. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

mi katasztrofálisan állunk a helyzettel:(

szüleim és anyósék közt ingázok,(házfelújítás miatt) alig vagyunk 2-esbe, és próbálnánk szexelni, nehezen indulok be és nem tudom elengedni magam, és a párom se közelít túl gyakran:(

szóval 2 hetente 1 szer vagyunk együtt jobb esetben:( :S

2010. szept. 14. 10:59
 6/11 anonim ***** válasza:
A lepény helyzetétől is függ. Kérd ki az orvosod véleményét, hogy neked szabad -e, és pontosan meddig mehetsz el.
2010. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia!Hát mi is kb heti 1x-2x vagyunk együtt.22hetes vagyok.Nálam az a gond hogy olyan mintha szégyenleném hogy ilyen hasam van.Hogy nagy.Pedig lesz még nagyobb is:)Próbáld meg megbeszélni a pároddal hogy mit érzel.És ketten kitaláltok valamit.Pl:együtt elterveztek egy időt mikor sikerül kettesbe lenni és csak egymásra figyeltek.
2010. szept. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rosszul... Egyszerűen nem tudom elengedni magam szex közben. Sőt, a párom sem :-D Tudom hogy nem lehet belőle baj, de mindig azt mondja, hogy sosem bocsátaná meg magának, ha valamit megbolygatna ott bent. Szerintem tök aranyos, nem is csinálunk problémát a szex mentességből. Néha azért találok alternatív módszert számára, nehogy megkattanjon :-)))
2010. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi, azaz én elég rosszul állunk a sexxel. A párommal együtt vagyok ugyan hetente 1-2 alkalommal, és neki mindig jó, de nekem sose. Pedig annyira szeretnék én is elmenni, de egyszerűen nem izgulok fel, nem hoz lázba a gondolata sem. És nagy igazán a párom sem tesz érte semmit,h. nekem jó legyen. Már alig várom,h. megszüljek, kíváncsi vagyok, h. vissza-e fog állni a régi étvágyam.:(

24 hkm

2010. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

19 hetes kismama vagyok és mi heti 1-2 alkalommal szeretkezünk. Gyakrabban nem merünk (veszélyeztetett vagyok, de a a lightos szexet engedik), vagyis én nem merek, a férjem állandóan szét akar szedni mert neki így még jobban tetszem mint nem terhesen... Pedig híztam vagy 8 kg-ot, óriásiak a melleim is és úgy érzem magam mint egy boci.

Amúgy én is nehezen indulok be, de ha beindulok, akkor nagyon élvezem és az orgazmusok is sokkal intenzívebbek mint nem terhesen:)

2010. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!