Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Változik-e a szex terhesen?

Változik-e a szex terhesen?

Figyelt kérdés
6. hetes vagyok,de kicsit szárazabbnak érzem magam.
2010. jan. 23. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az normális. Használj síkosítót. Amúgy nálam intenzívebb lett terhesen.
2010. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen változhat. Ilyenkor olyan sokminden van, ami befolyásol minket. Nemek van olyan hogy hetekig ellenék szex nélkül, máskor meg egy napot sem tudok kihagyni nálküle :) Én akkor voltam szárazabb, mikor szoptattam. Ha tényleg annak érzed magad, inkább használjatok síkosítót.

13 hetes km

2010. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 12. hétig nem volt tanácsos, de azóta is csak 3-szor voltunk együtt. Kívánom, de még se indulok be:(

De a legtöbb nőnek sokkal jobb.

27.hetes km.

2010. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En is szarazabb vagyok, sikosito. :) Ritkabban kivanom a szexet meg bizonyos pozok most kenyelmetlenek/fajdalmasak, de nagyobbak es tovabb tartanak az orgazmusaim, szoval igen, valtozott a szex terhesen.


35 hetes km

2010. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb. 6x voltunk együtt, 24 hetes vagyok. Olyan mintha minden alkalommal a szüzességem veszíteném el, mar nagyon! A párom szerszámát is szétmarja a megváltozott ph-m. Ez van :(
2010. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Küldök nektek egy oldalt, ahol a váransósság alatti szexről van szó, talán sokaknak segít, őtleted ad. Érdemes elolvasni a szülés utáni szex részt is, hogy semmi ne érjen váratlanul:)

[link]

[link]

2010. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!