Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell vagy sem a kórházban?...

Kell vagy sem a kórházban? Illetve betét helyett vatta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma voltam a védőnőnél, 26 hetes terhes vagyok. 2 éve szültem a Balassagyarmati kórházban császárral. Most is ott fogok, de ma a védőnő meglepett pár dologgal. Azt mondta, nem kell köntös, mivel szeptember végén szülök, meleg lesz, úgysem használnám, sőt, vihetek mackónadrágot, azt is elfogadják, nem kell feltétlen pizsama. De betét helyett vattát vigyek, mert vizitkor elkérik, hogy nem e csomós, vagy nincs e gond a vérzéssel. Igen ám, de úgy általában a vizit előtt én cserélni szoktam a betétet, és csak pár csepp van benne, ráadásul a vatta átázik, gusztustalan, cseppet sem higiénikus, nem is tudom, hogy kell használni, és különben sem a középkorban élünk. Vagy én gondolom rosszul? 4. császárom lesz, szóval már rutinból megy, de érdekelne, Ti mit gondoltok erről?
2013. jún. 19. 12:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A vatta borzalmas. Én az elefáni bababoltban vettem direkt szülés utáni betétet, és azon is látszik, milyen a vérzés, de valóban nem nézi azt senki. De itthon már Tenát használtam, jobb volt, mint a baba bolti, én biztos azt használnám legközelebb is.
2013. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem vékony rövid ujjú köntösöm van,az jól jött télen nyáron(fűtőszezonban is dög melegek a kórházak)az mégiscsak ápol és eltakar...

A köntöst nem javasolja...de mackónadrágot igen :) a hőségben?Érdekes!

A legnagyobb találmány a betét,mért fejlődnénk visszafelé?

:) Maradj szépen a rutinnál,és hagyd figyelmen a védőnőd "ajánlását"!

A dokik pedig nem kérik el(te jó ég!),csak első 24 órában párszor rápillantanak :) ami nagy különbség azért :):)

2x császáros anyuka

2013. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A védőnőnek minek használt vatta???
2013. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát azon én is csodálkoztam, minek a vatta.. eddig sem kellett! Hát, valószínű, beszélek a szülésznőkkel, mit és mennyit javasolnak. Köszi a válaszokat!
2013. jún. 19. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!