Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a betét a jobb,...

Szülés után a betét a jobb, vagy a gézbe csavart vatta?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Erős nedvszívó hatású betét szerintem jobb.

1 hónapos kisfiú anyukája

2008. aug. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is szimpatikusabb a betét,de a barátnőm rám ijesztett,hogy neki begyulladt a gátsebe a betéttől.
2008. aug. 13. 08:37
 3/9 anonim ***** válasza:
SZia.Szerintem a gézbe csavart vatta belefog ragadni a sebbe úgy hogy szerintem ne használd.
2008. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Nekem a kórházban a TENA lady-t ajánlották, amit a patikában tudsz megvenni.

32 hetes kismama

2008. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is ezen csodálkoztam,hogy amikor ilyen "komoly" betéteket lehet kapni akkor miért kell ilyen ősrégi módszerhez folyamodni!? Azért a biztonság kedvéért megkérdezem majd a védőnőt is.
2008. aug. 13. 10:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Tenát haználtam az első napokban, utána meg az Always Sensitive betétjét. nem lett semmi baja a gátsebemnek :-), pedig közel 5 centis volt. A sima betét (nem sensitive) viszont dörzsölt.
2008. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is megcsináltam a vattát, de mai napig is a szekrényben áll, a Tena Lday nagyméretű nagyon bevállt nekem.
2008. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kb. mennyibe kerül a Tena betét?
2008. aug. 13. 15:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem meg jó a gézbe csavart vatta, én az első szülésemnél is használtam, szárnyas betétre raktam rá, és tudod az első két nap mikor két óránként dobálod ki magad alól, hát én nem sajnáltam egyáltalán, ráadásul kényelmes, mert puha, a sebbe nem ragad, mert gézbe van csavarva.

2008. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!