Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek bevált szülés után a...

Nektek bevált szülés után a gézbe tekert steril vatta?

Figyelt kérdés

A védőnő mondta,h csináljak,pedig vettem Tena betétet,az első napokra, otthonra pedig Always éjszakait!

Hány darabot érdemes készíteni?



#betét #steril vatta gézbe tekerve
2012. máj. 20. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe se jutott volna ez a vattás dolog, és különben is teljesen kényelmes volt a tena bugyi (alapból benne van a betét, és ha elhasználtad, csak letéped magadról, és felhúzod a következőt).
2012. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vattás cucc, a tena betét bőven megfelel!
2012. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

èn olyan betéte használtam ami nem müanyag alapú. ezek nagyon vastagok és jobb a börnek is.

èn DM-ban kaptam. A tennával egy bajom volt, hogy müanyag alapú, legalább is amit nálunk lehet kapni.

2012. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs rá szükség, betét elég.

Amúgy lehetséges, hogy úgy gondolta, hogy még a betét fölé rakod pluszba, és akkor ha csak a gézes rész lesz véres, akkor elég azt cserélni, és ezzel spórolsz a betéten, de mondjuk az is pénzbe kerül, meg macera, szóval én nem gondolom, hogy összességében megérné ezzel bíbelődni...


Nagyanyáinknak sokkal nehezebb volt a dolga, amikor textil lepedőket cserélgettek, nekünk már nagyon komfortos ezekkel a betétekkel, érdemes kihasználni.

2012. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után a szülésznő adott, de mondtam h nem kell. Nem jó. Kényelmetlen is. Ezerszer jobb a Tena.
2012. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kórháza válogatja, ott érdemes utánakérdezni,pl nekem indított szülésem volt,a burokrepesztés után papírvattával a lábam között vajúdgattam hogy szívja a szivárgást.bugyi nélkül ugye, mert a doki óránként nézte mi a helyzet :)kivitelezhetetlen lett volna az öltözés vetkőzés bugyizgatás /márcsak a fájdalom miatt is/.De a szülés után fürdés után már tena betéttel és eldobható bugyival mentem a gyermekágyi osztályra.
2012. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok,hogy van ,de nálunk a kórházban konkrétan gézbe tekert vattát adtak és ezt kellett a lábunk közé szorítanunk,vittem be én is Tena betétet,de ezt csak a vizit után tettem be és még ekkor is ott ágáltak a nővérek,mert felvettem bugyit is,amit szerintük nem szeretnek az orvosok.Ja,csak azt felejtették el,hogy pl: én császáros voltam még az ágyból is érdekes volt kikelni,nem még pluszba egy "betétet" is egyensúlyozni a lábam között.
2012. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz!

Pár darabot csinálok azt hiszem, ma voltam a védőnőnél, és elvileg a kórházban kérik, úgyhogy gyártok pár darabot!:)

2012. máj. 21. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!