Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második trimeszterben...

A második trimeszterben tényleg mindenki "majd kicsattan"?

Figyelt kérdés
Kezdem földönkívülinek érezni magam, mert én most pont 4 hónapos leszek, és épp csak megszűnt a reggeli hányás, de folyamatosan aludnék, és nem érzem, hogy tele lennék energiával. Más is volt így, vagy én csinálok valamit rosszul (nem iszom eleget, nem étkezem egészségesen)?

2013. jún. 13. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem!

Tiszta ideg vagyok, egyfolytában álmos és lusta vagyok, csak az tart ébren, hogy éjjel-nappal félóránként pisilni járok, ami önmagában is sz@r, de még fáj is...

19 hkm

2013. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

No, nekem a 3. terhességem alatt mondjuk 5 jó napom volt maximum, szóval nem vagy egyedül.

Eleve 18. hétig tartott a hányózás, aztán veszélyeztető görcsök, majd cukorbetegség, aranyérműtét plusz az apró kellemetlenségek, amiket már felsorolni sem érdemes (vizesedés stb).


Nem vagyunk egyformák, a lényeg, hogy a cél lebegjen a szemed előtt, vége lesz, és nagyon megéri! :o)

2013. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem egyszer azt mesélte valaki, hogy a felesége hiperaktív volt terhesen, hát nem tudom mit szedett :D

én 21 hetes vagyok, és ugyan már kicsit jobb, mint az első trimeszterben, főleg, hogy nem vagyok rosszul, és végre nem aludnék egész nap DE a délután alvást így is igénylem, és nem tudok már 2-3 órát császkálni erre+arra. szóval jobb is, rosszabb is :)

2013. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én energikus lettem a második harmadban. Az első harmadban jellemző aluszékonyság abbamaradt és csak a harmadik harmadban tért vissza.
2013. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én 20 é 21. hét között vagyok,de dagad a lábam,nem bírok sokáig menni,állni.Néha úgy érzem nem kapok levegőt.Házimunka gondot okoz,csak több részletben megy.Délután muszáj picit aludnom.Éjszaka folyton pisilni járok,és nem találom a helyemet az ágyban.Szóval annyira nem csattanok ki.Ja és van mellé egy 4 évesem.
2013. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam, hogy ez is teljesen egyénfüggő. Kitartást a nem kicsattanóknak (is)! :-)
2013. jún. 13. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:
33 hét alatt talán nekem az eleje volt a legkönnyebb! És fokozatosan rosszabb lett... hiszti, aluszékonyság, fájdalmas mozgás, vizesedés, állandó pisilés, keményedések, stb.... ezek jöttek elő fokozatosan... és még nincs vége...
2013. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!