Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitőt van ez? 20 hetesen egy...

Mitőt van ez? 20 hetesen egy óra alatt akkora lett a hasam mint egy legalább 28 hetesnek. Feszül nagyon. Fáj a derekam, a hátam, a forgócsontom. Elég kellemtlen.

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ettel valamit, ami felpuffasztott? Vagy esetleg szekleted keszulodik? Biztos ilyesmi, mert sem a meh sem a baba nem no meg 1 ora alatt... Pihenj kicsit es ha tudsz menj wc-re! Jobbulast!
2013. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ananász produkál ilyen tüneteket??
2013. jún. 11. 21:54
 3/7 Kerria ***** válasza:

Ananász elvileg nem...

Karalábé, Karfiol, Kelkáposzta, Bab...


sőt engem most a paprika fújt fel nagyon... :(

2013. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mára már biztosan jobban vagy , a reggeli wc miatt is:-) de nekem is szokott ilyen lenni , ha beeszek , felpuffadok mindig nagyobb a hasam, meg feszül és sehogy sem jó. Csak nembírok magammal, van hogy megeszem egy 2kg os sárgadinnyét egyedül.... 25 hkm
2013. jún. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az komoly!!! 2 kg dinnye . :D

Igen jobban lettem másnapra. Azóta eltelt néhány nap és rájöttem, hogy most a terhesség alatt így reaglok a gyümölcsökre.Sajnos. :)

További jó babavárást. ;)

2013. jún. 17. 23:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen , hihetetlenül megváltozik az ember ilyenkor , nem gondoltam volna én sem, meg persze rá is parázunk jobban h nehogy bajt jelentsen amit érzünk. De ez ilyen ha nincs görcs keményedés akkor csak a kaja lehet a hunyó :) Mindenkinek kellemes nyarat! Sárgadinnyés voltam:-)
2013. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kívánok jó dinnye termést a nyárra. :) További szép napot!
2013. jún. 19. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!