Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismama vagyok!...

33 hetes kismama vagyok! Napok óta nagyon fáj a forgócsontom, ez a terhesség miatt van?

Figyelt kérdés
Néha alig bírok kikelni az ágyból annyira fáj!Ez mostmár szülésig így lessz?
2008. jan. 3. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Akkor ez valószínű azért van-nekem 1 hónapja fáj, néha sírni tudnék amikor lépek v. éppen az ágyból kell kimásznom.

Azt hittem valami más bajom van, de így "megnyugodtam" egy cseppet (jövőhéten orvoshoz akartam menni vele).


Kitartás, Neked már nem sok van:))

Én még csak 21 hetes vagyok:(((

2008. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a terhességem utolsó 3 hetében nagyon fájt a forgócsontom és a keresztcsontom. Én akkor érdeklődtem reumatológus orvosnál, hogy mint lehet ezzel csinálni, de nem foglalkoztak velem, azt mondták, hogy a terhesség miatt van és majd szülés után elmúlik. Így az utolsó hónapot sántikálva töltöttem. Ez a fájdalom a szülés után egy hétig szinte még erősebb volt (hüvelyi szülés volt), aztán szép lassan magától, kezelés nélkül elmúlt, szülés után 3-4 hét múlva szűnt meg teljesen. Így saját tapasztalataim alapján azt gondolom, hogy sajnos nálad sem fog javulni a helyzet a szülésig, de utána biztos rendbejössz. Kitartás!
2008. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, attól van, és nagy esély van arra, hogy a szülésig így is marad. Próbálj minél többet feküdni.
2008. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!