Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tanácsot kérnék heti egy...

Tanácsot kérnék heti egy alkalommal van csak székletem és egy számomra kellemtlen. Patikában még nem voltam inkább házi tippeket kérnék! Van e valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Azonnal menjen orvoshoz, ez nem vicc!!!!!!!!

Lehet emésztési, bél, stb. probléma!!!

A házi módszerekkel az a baj, hogy próba-szerencse alapon működnek, de mi van, ha nem talált???!!!


A napi egy-kettő széklet a normális. Azon nem tetszett gondolkodni, hova lesz a megevett anyag? Vagy nem eszik rendesen?


Azonnal menjen orvoshoz, ez nem vicc!!!!!!!!

2009. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg több rostos ételt enni (főzelékek, müzli, korpa), és gyümölcsleveket (főleg barack, narancs és paradicsom, cukrozott kamillatea) inni. Nagyon jók még a lekvárok (pl. szilva). A székletfogó ételeket és egyebeket pedig kerüld (csoki, rizs, banán, sárgarépa). Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ha minden kötél szakad, muszáj lesz orvoshoz vagy patikába menned székletlazítóért, bár ez tényleg csak a végső eset legyen, mert a szervezeted sajnos hozzászokik. Így viszont sok méreganyag visszaszívódik a székletből a belekben.
2009. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anyum praktikája: egy nagy kanál házi szilvalekvár egy pohár langyos vízben feloldva, és éhgyomorra reggel meginni.

A sógornőmnek a kaukázusi kefír vált be székletlazítónak, nekem az aszalt szilva.

2009. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!