Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek szerint mehen kivuli...

Babci kérdése:

Ezek szerint mehen kivuli terhes vagyok? A többi lent!

Figyelt kérdés
Ma volt egy hete , hogy meg kellett volna jönnie . Ma voltam ultrahangon de a doki nem látott semmit , pedig ez kb 5 hetes terhessegnek felelne meg . A béta HCG hormonom 400 , azt mondta a doki , hogy 1000 felett kell , hogy látszódjon ... Egy hét múlva újra megyek . Eléggé ki vagyok borulva . Volt valakinek ilyen es volt ott baba ? Vagy méhen kivuli lett ? Minden történet érdekelne !!!!!
2013. jún. 10. 19:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nekem is pont 1 hete késett.Ez egy hétfői nap volt.

Akkor teszteltem pozit.Szerdán mentem dokihoz,meg vérvételre.Akkor voltam 5 hetes 3napos.

A HCG-m értéke 7210 volt.Nem tudom,mitől volt ilyen magas.

Nem mondták,hogy sok lenne.

2013. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hetesen 5000 körül volt 5 hetesen.

4 hetesen volt 350, és ennek két naponta duplázódni kell.

2013. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Na most eléggé elkeseredtem :((((( De akkor miért mondta a doki , hogy ez jo ?
2013. jún. 10. 23:16
 24/28 anonim ***** válasza:
3.es 7.es valaszolo vgyok..Ha nem olvastad el es nem neztel utana akkor itt egy konkretabb link. [link] A 400 belefer es az elobb linkelt oldal szerint a HCG szintek a terhessegekben nagyon tag hatarokon belul mozognak.Ha ennyire aggodsz akkor menj el 2 nap mulva es kerj egy HCG vizsgalatot,es ha szepen novekedett akkor nem kell aggodni.:) Nekem volt ket terhessegem is ahol nem a mehenkivuli miatt vereztem,hanem elveteltem.Most a 3.terhessegem elejen is vereztem/barnaztam,es meg is minden rendben van!Mioma miatt is lehet verzes,illetve elpattant erek miatt is!Vegyel be magneziumot es pihenj!Vagy menj el masik dokihoz hogy az mit mond.
2013. jún. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Méhen kívüli műtött vagyok. Nekem a 200 alattira is azt mondta, hogy minden szervezet más, lehet belőle valami. ezért nem műtöttek azonnal.
2013. jún. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Es mehen kivulivel is ugyanúgy vastagodott a nyálkahartyad ? Nekem 2 nap alatt 3mm . Azt mondta a doki az jo jel . Es voltak terhes tüneteit ?? Hányinger hányás stb ...
2013. jún. 11. 10:10
 27/28 anonim ***** válasza:
Mehen kivulinel is vannak terhestunetek.ha vastagszik a nyalkahartyad,az tenyleg jo jel!De ha az orvos azt mondja akkor miert nem tudsz megnyugodni?Ez nem tesz jot a babanak sem..
2013. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Mert van enyhe barnázásom ... Bár inkább csak wczés utan látszik pici a papíron . Meg hányás után jött pár csepp gondolom az erolkodestől . Meg akkor a hasam is begorcsolt picit . Elég sokszor van hányingerem sajna :/
2013. jún. 11. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!