Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete késik a mensesem,...

2 hete késik a mensesem, nőgyógy szerint nem vagyok terhes, de a tesztem halvány csíkocska volt, akkor mi ez?

Figyelt kérdés
Sosem késik ennyit,a dokim csak hasi uh-t csinált,de tipikus terhestüneteim sincsenek,a menzesz elmaradását kivéve.Terhesség mégis,vagy hormonzavar?
2013. ápr. 14. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasi UH-val még ilyenkor nem látni a terhességet. Sőt hüvelyivel sem mindig látják. Szerintem ha még késik 1 hetet akkor keress fel egy másik dokit aki hüvelyi uh-t is csinál. Illetve 3-4 nap múlva csinálj egy újabb tesztet mert addigra megerősödik a csík. Ha volt már teszten egy halvány csík akkor nem hiszem, hogy csak hormon zavar lenne.
2013. ápr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy később volt peteérésed. Ha nem jön meg, csinálj új tesztet és utána újra orvos.

Nálam pont így volt, két hetet késett, mire az első teszt pozitív lett, a menzesz alapján kaptam időpontot az orvoshoz, nem is látott semmit, még hüvelyi uh-val sem. Csak rá egy hétre látták az első maszatot.

2013. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 byby5 ***** válasza:
Ne reggel csináld a tesztet hanem estefelé és inkább csinálj kettőt egy óra eltéréssel.Ha mind a kettőn 2 csík lesz akkor az már gyanús!! :) keress fel egy másik dokit!!
2013. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma megint csináltam egy tesztet,és mos tmár normális csík van,akkor gondolom egyértelmű,csak nehogy méhen kívüli legyen.Visszamegyek a dokihoz,egyépként meg csodálkoztam is,hogy nem hüvelyi uh-t csinált!
2013. ápr. 14. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!