Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek szerint mehen kivuli...

Babci kérdése:

Ezek szerint mehen kivuli terhes vagyok? A többi lent!

Figyelt kérdés
Ma volt egy hete , hogy meg kellett volna jönnie . Ma voltam ultrahangon de a doki nem látott semmit , pedig ez kb 5 hetes terhessegnek felelne meg . A béta HCG hormonom 400 , azt mondta a doki , hogy 1000 felett kell , hogy látszódjon ... Egy hét múlva újra megyek . Eléggé ki vagyok borulva . Volt valakinek ilyen es volt ott baba ? Vagy méhen kivuli lett ? Minden történet érdekelne !!!!!
2013. jún. 10. 19:19
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Hmmm ... Engem egy hét mulvára rendelt vissza .Petsze ha görcs vagy vérzés lép fel akkor azonnal .
2013. jún. 10. 20:34
 12/28 anonim ***** válasza:
Engem nemrég műtöttek méhen kívüli terhességgel. A 4-dik héten rendesen megjött a menstruációm, csak nem igen múlt el. Olyan 7 hetesen volt a hcg-m 110. Nagyon kevés. Majd növekedett de nagyon piciket. Kétnaponta jártam vérvételre, ultrahangra. Rá két hétre, amikor már bizonyosak voltak, hogy nem lehet méhen belüli, hisz nem láttak semmit, kiírtak műtétre. Akkor volt a hcg-m 210. két hét alatt ennyit nőtt. Aztán az élet kicsit közbeszólt. De én úgy gondolom 5 hetesen nem reménytelen a 400 hcg. Pláne késői peteérésnél, lassú beágyazódásnál. Ha méhen kívüli gyanús lennél, két nap múlva megismételtetné a vérvételt. szerintem csak nagyon korán mentél orvoshoz. Sokan 6 hét előtt direkt nem mennek.
2013. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Az en dokim 6 hetes terhesseg elott nem is fogad mert semmit sem latni es az anyukak csak feleslegesen izgulnak. Ne idegeskedj mert az tenyleg art a babanek.
2013. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nekem 275 hcgre azt mondta hogy biztos nem méhen kívüli, pedig uh-n nekem se látott semmit. Rá kb 2 hétre mentem uhra, akkor már látszódott:-)

34 hkm

2013. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Több dolog miatt aggódom . Volt egy kb 2 napos görcsöles pecsételő verzes . Aztán kicsi barna alig látható , most semmi . Feszít a hasam kicsit . De van 2 miomám is , szal lehet így nagyobb az esély a mehen kivulire. De ha a neked hány hetesen mertek a HCG szintet amit írtál ?
2013. jún. 10. 21:36
 16/28 A kérdező kommentje:

Akinek volt mehen kivuli terhessége az észlelt terhes tunetet ? Hányinger gyomor égés hányás ? Nekem

Ezek egyre erősebben jönnek :/::///

2013. jún. 10. 22:21
 17/28 anonim ***** válasza:
5 hetesen mérték.
2013. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Akkor meg talan van remény :)) Köszönöm :))
2013. jún. 10. 22:33
 19/28 anonim ***** válasza:

Nekem 5+3 hetesen 7210 volt a HCG szintem.

Most néztem meg a papíron,ehhez képest a tied nagyon kevés.

Szorítok,hogy minden rendben legyen,és baba legyen ott! :)

2013. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Mit jelent az , hogy 5+3 hetes ?Akkor nekem miért mondta a doki , hogy jo az értek ? Egy hét telt el pont az elmaradt mensi óta .Neked mar akkor ennyit mertek ??????
2013. jún. 10. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!