Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őrülten kívánom a szexet, a...

Őrülten kívánom a szexet, a férjemet, hirtelen mindent akarok. Ez normális?

Figyelt kérdés
Eddig szolidabb voltam, első terhességem alatt is ezen ment állandóan a vita, hogy soha nincs kedvem, most meg már a férjem kullog, annyit zaklatom szegényt. Van, hogy csak azt kívánom, hogy ny.lj.on ki, de azt nagyon és aztán nyugton vagyok, de egy óra múlva pl képes vagyok hozzá beugrani a kádba és nekiesni a p.nisz.nek. Nagyon durva, persze élvezzük, csak olyan furi, eddig nem így volt. Ez elmúlik, vagy most mivan?? :) más is van így?
2009. okt. 8. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Normális: most jobban ugrálnak a hormonjaid.

Csak a picire vigyázzatok, egyébként nyugodtan csinálhatod.

De 6 héttel a szülés előtt már ne legyen behatolás (közvetlenül a szülés előtt lehet).

2009. okt. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy korábbi kérdésem. És a válaszok. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2009. okt. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete volt hogy annyira kívántam a párom,hogy szinte depresszióba estem mikor nem akart szeretkezni.(nem csoda,nehéz fizikai munkát végez napi 10órában)Minden nap,napont minimum 3szor éreztem hogy megőrülök a szexhiánytól,már a gondolat felizgatott hogy sz.pom vagy hogy nyal meg ilyenek...:D

Most egy picit csökkent a libidóm,nem naponta,de kétnaponta van szex.Tök természetes ez terhesség alatt.:)

20hetes km

2009. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó nektek...nekem nem megy egyáltalán :-( 24 hetes
2009. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!