Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a terhesség utolsó...

Normális a terhesség utolsó hetében a hirtelen súlynövekedés?

Figyelt kérdés
A 40. hétben járok, eddig semmit nem híztam, most pár nap alatt pedig közel 2-5 kg-t. Egyébként semmi bajom nincs, vérnyomásom, nst, stb. rendben.
2010. nov. 1. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A fokozott vízvisszatartás miatt van. Ha vérnyomás és vizelet rendben akkor nem kell aggódni.
2010. nov. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazad lehet, a kezem és a lábam kissé ducibbnak (vizesebbnek?) tűnik. Egyébként minden rendben.
2010. nov. 1. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi most a 37+3 hetesek vagyunk és hirtelen nőttem, még a pocim alja is berepedt egy picit, pedig eddig nem volt repedésem. Én is fel vagyok puffadva, a karikagyűrűm is vág már.Ezt 3 napja észlelem. Mi lesz a végén??Eddig 14,5 kg jött fel,a doki azt mondta ne hízzak 15 kg-nál többet.Hát pedig több lesz,ha ez így fog menni. Az étrendem nem változott,sosem voltam kívánós, most sem vagyok az,bár a Dunát ki tudnám inni és többnyire meg is teszem:)

Kitartás, gyors és könnyű szülést kívánok!

2010. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a víztől volt, hogy hirtelen 2 kg-val többet mutatott a mérleg a vége felé.
2010. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez sajna előbb kezdődött, és még szülés után is olyan vizes voltam, hogy a papucs is alig ment a lábamra.

Mikor kiment belőlem a víz, egyik napról a másikra, 5 kilóval lettem kevesebb.

2010. nov. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!