Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség hányadik hetében...

A terhesség hányadik hetében kezd látszani a súlynövekedés?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Vegyél egy babaváró könyvet abból mindent megtudsz. Nem szabad információk nélkül neki menni egy ekkora feladatnak mint a terhesség. Én még nem vagyok terhes, lehet a következő három évben se leszek, de már vettem egy könyvet "a terhesség 9 hónapja" címűt. Itt a gyakorin kapsz 2 pozitív választ 2 negatívot és akkor döntsd el melyik a jó. Ezt a könyvet szakértők írták. Remélem nem bántotalak meg. Jó babavárást. 35/N
2011. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó, egy könyvben sem lesz megírva, hogy neked mikor látszik majd. Nekem már 9 hetesen pocakom volt és híztam vagy 4kg-t. És ez a 2.gyerekem. Az elsővel is hasonló volt. "Normális" esetben a 20.hét után kezdenek hízni a kismamák. Van aki fogy is az elején ha hányós, de én pl gyomorégős vagyok mindig ennem kellett az elején a rosszullétek miatt mert akkor kicsit jobban lettem.
2011. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez valóban nagyon változó. Én az elején fogytam, majd kb a 24 héten indult el a súlyom felfelé. De a pocakom már előbb is látszott, növekedett, csak súlyban nem volt érzékelhető.
2011. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!