Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha hirtelen megszűnik...

Normális ha hirtelen megszűnik a hányinger és az émelygés? 9 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Sajnos januárban 8 hetesen volt egy vetélésem és félek nehogy megint baj legyen. Csak jövőhéten kedden lesz a dokim, addig kicsit nyugtalan vagyok miatta.
2011. jún. 23. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális. Egyrészt még visszatérhet, pár napot kihagy, aztán visszajön. De lehet, hogy többet nem jön vissza. Nekem anno a 9. és a 10. hét között múlt el valamikor.

Nyugalom!! :)

2011. jún. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megértelek,nekem 6hetesen múlt el hirtelen minden tünetem és 1-2napra rá elment a baba! Most a 12ik héten múlt el hirtelen minden tünetem,de semmi baj nem volt,nyugodj meg,és örülj,hogy nem vagy rosszul!
2011. jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tudok par embert,akiknek elmentek 1-2 napra a tunetek,majd vissza jonnek
2011. jún. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!