Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is járt már így? Nyugtassa...

Más is járt már így? Nyugtassatok meg, hogy nincs baj.

Figyelt kérdés

Januárban abbahagytam a gyógyszer szedését, mert az esküvő után egyből szerettünk volna babát. Aztán amikor még áprilisban sem jött meg, elment orvoshoz, aki csak annyit mondott, hogy ez teljesen természetes, majd megjön. Meg sem vizsgált. Aztán egyre jobban azon idegeskedtem, hogy mikor jön már meg, meg mi lesz ha emiatt évekig kell várnunk a babára. Éppen ezért elment ma az orvoshoz, aki fel akart írni egy baromi erős gyógyszert, de én mondtam, hogy nekem olyan nem kell... Erre ő, hogy akkor megvizsgál. (tök jó, hogy vizsgálat nélkül felírta volna a gyógyszert)

Megvizsgált, és kiderült, hogy 16 hetes terhes vagyok. :-)


Most kicsit ideges vagyok, amiatt, mert a terhességem legelején (áprilisban) volt az esküvőnk, ahol ittam pár pohár alkoholt, meg megállás nélkül végigtáncoltam az estét.

Más is járt már így? Ugye nem lett semmi baja a babájának? Mert így most lemaradtam a 12. heti ultrahangról is, ami elvileg a legfontosabb lett volna.


2013. jún. 7. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj Kérdező, de tényleg miért nem teszteltél? Eszedbe sem jutott, hogy terhes lehetsz????

Amúgy nagyon jó egészséget és boldogságot kívánok Nektek!

Csak ez egy kicsit furcsa és nem értem:)

2013. jún. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Azért nem teszteltem, mert mivel decemberben meg januárban nem jött meg, így nem gondoltam, hogy a februárban teherbe tudok úgy esni, hogy előtte 2szer nem jött meg.
2013. jún. 11. 08:59
 13/15 anonim ***** válasza:

Na de amikor előszzör nem jött meg akkor kellett volna tesztelni! én abbahagytam a gyógyszert és márr meg sem jött,teherbe estem!

Ne aggódj semmi baja nem lesz/lett a babádnak!

2013. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én is terhesség alatt tudtam meg (mivel akkor olvasgattam sokmindent), hogy nem függ a menstruációtól a peteérés. :)
2013. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Amikor először nem jött meg, akkor hiába teszteltem volna, mert akkor még nem voltam terhes.


Ment mindenkinek a zöld kezecske. :-))

2013. jún. 11. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!