Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is járt már így? Nyugtassa...

Más is járt már így? Nyugtassatok meg, hogy nincs baj.

Figyelt kérdés

Januárban abbahagytam a gyógyszer szedését, mert az esküvő után egyből szerettünk volna babát. Aztán amikor még áprilisban sem jött meg, elment orvoshoz, aki csak annyit mondott, hogy ez teljesen természetes, majd megjön. Meg sem vizsgált. Aztán egyre jobban azon idegeskedtem, hogy mikor jön már meg, meg mi lesz ha emiatt évekig kell várnunk a babára. Éppen ezért elment ma az orvoshoz, aki fel akart írni egy baromi erős gyógyszert, de én mondtam, hogy nekem olyan nem kell... Erre ő, hogy akkor megvizsgál. (tök jó, hogy vizsgálat nélkül felírta volna a gyógyszert)

Megvizsgált, és kiderült, hogy 16 hetes terhes vagyok. :-)


Most kicsit ideges vagyok, amiatt, mert a terhességem legelején (áprilisban) volt az esküvőnk, ahol ittam pár pohár alkoholt, meg megállás nélkül végigtáncoltam az estét.

Más is járt már így? Ugye nem lett semmi baja a babájának? Mert így most lemaradtam a 12. heti ultrahangról is, ami elvileg a legfontosabb lett volna.


2013. jún. 7. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj! Ha ilyen életképes ez a baba, akkor mindent kibír :). Gratulálok, nézd a jó oldalát, nem izgultál az elején :)
2013. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja a babának. Boldog babavárást, készülődést!
2013. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem voltam 3 hónapos terhes, amikor végig ettem-ittam ,táncoltam egy lakodalmat. Egészséges lányom született. A te babád is egészséges lesz.
2013. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha baj lett volna a táncolás miatt, akkor már elment volna.


Pár pohár alkoholtól sem lesz baja, mivel nem alkoholista vagy.

Nem lesz gond, nyugi...

Amúgy én 34 hetesen kerültem be a kórházba mert a gyerkőc úgy döntött, hogy elég volt a pocakban, az infúzión 24 órán át nyomatták az alkoholt. Úgy mentünk ki a pocakos mamák a vécére, hogy az infúziós állványba kapaszkodva dűlöngéltünk. Persze más a terhesség elején, amikor kialakulóban van a gyerek, de nem valószínű, hogy egyszeri kis iszogatástól bármi baja lenne...

2013. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Aranyosak vagytok :-) Most már megnyugodtam. Mondjuk abban biztos vagyok, hogy ezt az orvost lecserélem.
2013. jún. 7. 22:24
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! :) Én is átbuliztam egy éjszakát és két nap múla derült ki...Mondanom sem kell, sose iszom, de akkor ittam is. Makkegészséges a lányom! :D
2013. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz, nyugi! :)

És egyvalamiben nagyon szerencsés vagy! Simán, aggódás nélkül túljutottál az első trimeszteren, amit általában minden kismama végigparázik! :D

2013. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez az egy előnye van. :-))
2013. jún. 10. 22:02
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

..és még az is előny, hogy nem kellett hónapokat várnod a két csíkra. :-)

Én pl majd' egy évet vártam a babára, nem ittam, egészségesen ettem, aztán egyszer kiborultam, elmentem egy buliba. Még cigiztem is! Na, hát persze, hogy akkor lettem terhes. :-) Egészséges, azóta 3 éves fiam van.

2013. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

de ha nem védekeztetek, és nem jött meg, miért nem csináltál tesztet?


Az pedig durva, hogy gyógyszert adott volna a doki vizsgálat nélkül! Belegondolni is rossz!!!!!

2013. jún. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!