Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen már 9-szer voltam...

27 hetesen már 9-szer voltam ultrahangon, így hozta a helyzet. Nem árt a babának? Még előre láthatólag 3-szor kell mennem.

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Uh nem árt a babának. Előfordulhat, hogy zavarja őket, mivel egy kicsit melegíti a szövetet, ezért is nem szokták olyan sokáig végezni a vizsgálatokat, de ha így van, akkor megpróbál elmozdulni előle. Szóval ne aggódj, semmi baja nem lesz.
2008. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia,

Ne aggódj, semmi baja sem lesz!

Én 6 hetesen tudtam meg, hogy babát várok, és szinte végig hetente jártam UH-ra, mert kellett sajna. Semmi baj nincs a bébimnek, szerencsére tök egészséges. Kopp-kopp.

Az a lényeg, hogy 1 uh, ne tartson tovább 20 percnél, mert melegíti a magzatvizet.


Grat. a babához:)

2008. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!