Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire igaz az, hogy nem jó...

Mennyire igaz az, hogy nem jó hanyatt feküdni terhesen?

Figyelt kérdés

Tegnap olvastam és ki is próbáltam, hogy éjszaka úgy fogok aludni, próbáltam, de az szinte lehetetlen. Nagyon kialvatlanul keltem fel. Délutánonként is a hátamon feküdve szoktam tv-t nézni. Nagyon sokszor igy érzem a babámat rúgni :) Mennyire igaz ez?

16+3 hkm


2013. jún. 4. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igaz, engem is figyelmeztetett a doki. voszont ha baj lenne, éreznéd. amíg neked kényelmes, addig feküdhetsz úgy.
2013. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor okozhat gondot, ha már nagy a baba és a méh, és összenyomja a fő gyűjtőeret. Akkor szépen jön ez: [link]
2013. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb lesz a hasad és a babád,több lesz a magzatvized,stb,hidd el, nem lesz kényelmes a háton fekvés.
2013. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En kb a 16 heten jottem ra, h mar nem tudok haton fekudni, mert akkor bekemenyedik a hasam. Az elso ejszakak nekem is ilyen rosszak voltak, mint neked, de mar belerazodtam. 19hkm
2013. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En ikerterhes voltam. Haton fekve szornyu volt, ugy ereztem, hogy hulyen hangzik, de en magam nyomom sajat magamat ossze. Majd megfulladtam. Utaltam az uh-kat is, mert mindig sokaig kellett haton fekudnom, neha mar elsotetedett minden, majd elanultam.
2013. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hanyatt fekve az ajulás környékezett pár perc után úgy a terhesség felétől.
2013. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez úgy kb 1 kilós babánál lesz csak érdekes, 16 hetesen nyugodtan feküdhetsz háton. Érezni fogod, amikor már nem, szédülés, nem jön a levegő, stb. Hidd el, akkor már nem lesz jó érzés hanyatt feküdni - mondjuk oldalt se, csak ülve jó :)
2013. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A 30. hét után kell ezzel vigyázni, most még nyugodtan fekhetsz a hátadon, én is mindig úgy feküdtem, mert akkor éreztem kezdetben csak a kislányomat mozogni :)

De a 30. hét után már mondta a dokim is, hogy hanyagoljam, de akkor már egyébként sem volt kényelmes, szóval nagyon nem kaptam rá kedvet :)

2013. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En 23 hetes vagyok es igyekszem oldalt fekudni, de sokszor mar olyan kenyelmetlen, hogy olyankor hanyatt fekszem es ugy jobb...egyenlore legalabbis.
2013. jún. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16 hetesen még gyerekjáték a hátonfekvés és nem okoz gondot. Most 36 hetes vagyok és amint hanyatt fekszek érzem, hogy elönti a fejemet a vér és szinte szétnyomja, plusz a hasamnak is nagyon rossz... átfordulni egyik oldalamról a másikra meg kész kínszenvedés. Majd ha már nagyobb lesz a pocid meg a méhed inkább akkor kell erre figyelni.
2013. jún. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!