Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hogyan szabad-nem...

Most akkor hogyan szabad-nem szabad feküdni, aludni terhesen?

Figyelt kérdés
Mitől lehet baja a babának?
2012. szept. 11. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmitől. Úgy feküdj, ahogy kényelmes.
2012. szept. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy fekszel ahogy akarsz-jól esik. Nagy pocaknál már vannak korlátok, ha rosszul feküdnél a baba úgy is jelez.

Én még egyenlőre mindenhogy tudok feküdni! :)

10+3hkm

2012. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
legjobb póz a bal oldaladon,pocak alatt és két láb között párnával. ez a legjobb a te, a lepény és a baba vérkeringésének. hason ugye evidens h miért nem,háton pedig a 20.hét után már ne,mert a súly nyomhat ereket,és az nem jó.
2012. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Én 38. hétig hason aludtam, vagyis félig hason, ahogy a pocak engedte, ami nem volt kicsi. Olyan hülyeség ez a mit szabad mit nem dolog. Úgyis érzi az ember mi kényelmes. És ha éjszaka hasra vagy hátra fordul lőjje főbe magát a kismama. Nekem pl oldalt fekve nem volt jó, mert a lányom nyomta a vesém, és begörcsölt ha oldalt feküdtem. Szóval nincs általános szabály.
2012. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pont tegnap kérdeztem rá, és azt mondták, hogy amíg lehet addig hason a jó. Én általában háton fekszem, és lehet ezért fájdogál néha a hasam.

9hkm

2012. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jobb oldalra nem ajanlott mert vese problemat okoz (tobb helyen is olvastam es en is igy jartam). A bal oldal a legjobb a babanak is. En nem tudok sokat bal oldalon mert elzsibbadok, a jobb oldalamat parnaval ala szoktam tamasztani igy felig meddig haton alszok. Szerintem keruld a jobb oldalt hosszu tavon. Keress ra a neten es megtalalod h tenyleg nem jo a vesenek.
2012. szept. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3. terhességem, mindig csak a jobb oldalon tudtam/tudok aludni, semmi bajom nem lett. Szerintem ez tök egyéni, hogy kinek hogy jó. A bal oldalamon egyáltalán nem jó, olyankor hányingerem és légszomjam van. Háton jó még felpolcolt lábakkal. A bal oldalamat ő sem szereti, rugdos is olyankor rendesen.
2012. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem bevált:egy jó nagy szoptatós/kismamapárna hosszában;egyik része a térdeim között, feljebb a hasamnál, a többi a fejemnél, és oldalt alszom, mikor melyiken esik jól. 28 hkm
2012. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ugy feküdj ahogy neked jo. Ajánlom meg a kismama párnát csodákat tesz.
2016. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!