Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Térdfájás nektek is van?

Térdfájás nektek is van?

Figyelt kérdés
Most fogok a 30.hétbe lépni,nincsenek különösebb panaszaim,de ez a térdfájás kb 2hete jelen van,főként akkor érzem ha ülő helyzetből kell felállnom.Oké,ne legyen ettől nagyobb gondom,de ez nektek is van?Mitől?Sok teher megy a lábra?Pedig úgy gondolom h aránylag normális ütemben híztam,eddig +10kg-nál járok.
2013. jún. 1. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:

NEkem a vége felé kezdett el nagyon fájni. A wc-re alig tudtam fel és le ülni is. ÉS a legszörnyűbb h 4 hónapja megszültem és még azóta is rettenetesen fájnak a térdeim. Mondjuk én elég sokat híztam 18kg összesen és nagyon megterheltem a lábamat. Nem voltam sose modell alkat de kövér sem voltam. Viszonylag véknyak voltak a lábaim de hatalmas pocakom nőtt és hirtelen jöttek fel a plusz kilók 23.hétig semmit nem híztam. ÉS szerintem ez tett be.

Remélem neked elmúlik mert nekem szörnyű még mai napig. Szerintem jobb ha pihenteted de lehet hülyeséget mondok mert az is lehet h mozogni kell rá. Passz. Kérdezd meg majd a dokidat mindenesetre.

2013. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj a térdem, mondjuk azelőtt is előjöttek izületi fájdalmak, de jellemzően télen. Kb. 1 hónapja kezdődött. Az egyik barátnőm azt mondta, neki a csuklója fájt elég sokáig, de elmúlt. Bízom benne, nálam is így lesz, mert ez a "marionett feeling" nem túl kellemes.
2013. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam, 32 hetes vagyok, +9 kg-nál tartok.
2013. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!