Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a legkorábbi tünet,...

Mi volt a legkorábbi tünet, amiből érezted hogy terhes vagy, még mielőtt kimaradt volna a menstruációd?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Napközben elaludtam, pedig sose szoktam, utána 3-4 nappal volt a nem várt napja, akkor teszteltem.
2013. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nőnek ugynaolyan pre mens tünetei vannak mint máskor a havi elött vagy esetleg kicsit erősebb mint máskor. De legtöbbnek semmi különös azt hiszi meg fog jönni aztán mégsem.
2013. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél szurkált a hasam, azelőtt sosem szokott, második és harmadik terhességemnél nemvárt előtt pár nappal mindjárt megjön érzésem volt,másnap teszteltem pozitív lett,mert nekem ha ilyen görcsölés volt/van pár órára rá meg szokott jönni.
2013. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatos mellfájdalmaim voltak, pedig mensi előtt sosem fájtak. 4-5 napig még halasztgattam a teszt csinálását, nem is tudom,hogy hogyan birtam ki addig. A többi tünet csak aztán jött.
2013. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt úgy fájt egyik este a hasam, mintha kést szúrtak volna bele, valószínűleg akkor ágyazódott be. Másrészt pedig napi négy kávét ittam meg, olyan álmos voltam, és mégse hatott.
2013. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de jó 3-as,hogy ezt írod! Nekem most éppen mindjárt megjön érzésem van pár napja.Több tünet nincs,remélem baba,bár nem fáj a mellem.


Bocsi kérdező,az én válaszom a kérdésedre: Első terhességemnél ami sajna nem sikerült később, 3 nappal nemvárt előtt megduzzadtak és fájtak a melleim,éreztem mensi görcsöket és szúrt a derekam.Aztán 1 nappal mensi előtt iszonyatosan halvány pozitívat teszteltem.

Most azon aggódok,hogy miért nem fájnak a melleim :(


Talán babásnak érzed magad? Van valami tüneted?

2013. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
duplájára nőlt a mellem,alig birtam elmenni a szomszéd üzletbe,annyira rosszul voltam-persze ez igy volt 3 hónapig mindennap délelőtt és délutánn,az első rosszullét napján teszteltem pozitivatakkor voltam kb 5.hétben....és képes voltam átaludni minden napot!26hkm
2013. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt tünetem előtte. Miután kimaradt, akkor kezdődött egy kis szédülés, enyhe émelygés, meg állítólag elsápadtam. Aztán 9 nap késés után teszteltünk, és pozitív lett.
2013. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

6os mikor fogsz tesztelni?

3as vagyok.

2013. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nem várt nap előtt egy hétel már szokot szúrkálni a hasam de most már 2héttel előtte szúrkált már. 3napig hányingerem volt.
2013. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!