Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok és elkaptam...

13 hetes vagyok és elkaptam egy náthát a kisfiunktól/férjemtől. Egész nap feküdtem ma, ramatyul vagyok, megis most már 37,4 a hőm este hatkor. Hány foktól kell bevenni valamit rá? Mit vegyek be?

Figyelt kérdés
Paracetamol tablettánk van itthon, de nincs márkája csak valami alap keszítmény.
2013. máj. 27. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attol az meg paracetamol. Nyugodtan beveheted. A nyomi angolok mindenre azt zabaljak, a rohej, hogy igazuk van. En bevettem kb kettot es pikk pakk jobban lettem, pedig akkor mar tobb mint egy hete kinlodtam.

Javasolom meg, hogy igyal forro citromos vizet is. 3 citrom karika es ra forroviz. Kivalo...ez is a nyomi angoloktol...szinten mukodik. :)

Jobbulast!

2013. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom, megprobalom a citromos forrovizet. Csak nem a nyomi angolok foldjen elsz? :)
2013. máj. 27. 21:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Kulonben honnan ismernem a paracetamolt? :D :)
2013. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:) En is ott elek, csak azert kerdeztem. Ez az oka annak hogysima paracetamolunk van itthon :D Sot meg a ferjem is nyomi angol. :) es merre fele elsz?
2013. máj. 28. 08:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is beteg voltam nemrég, hasonló testhővel. Ez még nem láz! A dokim akkor azt mondta, hogy 38-tól mindenképp csillapítani kell. Algopirynt javasolt. Feküdj és igyál sokat. Nekem egyébként nem szokott, de most nagyon elhúzódott a betegségem és engem is nagyon megviselt!
2013. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

London deli resze.

Tenykeg az a lenyeg, hogy laz ne legyen.

Utolso: az algopyrint itt nem ismerik. Vagy legalabbis en meg nem lattam. De kb ugyanazt jelenti nekik a paracetamol mint nekunk az algo.

2013. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, közben végigolvastam a beszélgetést és rájöttem, hogy hiába írtam az algot :)
2013. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja mi kicsit lejjebb Brightonnal. Pedig jo lett volna megismerni masik anyukakat..marmint magyarokat ugy ertem.
2013. máj. 28. 20:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Pedig Brightonban is sok magyar van. A hoxan "futottam ossze" egy lannyal, aki szinten Brightonban el es raadasul ugyanarra a napra van kiirva mint en. :)

Az a gaz, hogy miota nincs a jo kis iwiw forum azota nehez ismerkedni kornyekbeliekkel. Konkretan en sem ismerek ugy igazan senkit. :-/

2013. máj. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
p.s.: remelem mar jobban vagy. :) Hatottak a brit home remedyk. :)
2013. máj. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!