Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fog nöni a pocim?

Balázs Ramóna Mercédesz kérdése:

Mikor fog nöni a pocim?

Figyelt kérdés
21hetes terhes vagyok és még nem nött a pocim. mikor fog nöni? és miért van az , hogy délután meg estére azért van egy kis pocim , de reggelre eltünik teljesen , reggel felkelek és már semmi poci nincs h meg pisilek is reggel amikor fel kelek tiszta lapos a hasam! ez mièrt van hogy este van pocim reggere nincs? ja és alacsony , sovány testalkatú vagyok egyébként!

2013. máj. 26. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Estére azért nagyobb,mert napközben ettél ittál, mostmár lassan nőni fog, nekem a 6ik hónapig szinte nem is látszódott!
2013. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat!:) és estére ez a kajátol való poci puffadás , az a terhesség miatt van? ugy mondd a terhességnek egy '' jele ,, ez ?
2013. máj. 26. 09:35
 3/4 Tunde1983 ***** válasza:
en 24.hkm vagyok, s nekem is most kezdett latszani, ugyket hete. addig foleg delutanra, estere, elobujt egy poci, mint mikor teleeszed magad, de reggelre nekem is semmi nem latszott. ez azert van, mert habar nem latszik, a mehed novekedik, nyomja folfele a beleket, gyomrod, ami azert nappal megtelik ugy-e, s kituremkedik, de ejjel mar kevesbe eszel, emeszt a gyomrod, urul, s reggelre mar nem latszik. nekem ennyi idosen most mar fekve, allva gombolyu :) mindenkinel mas, fugg alkattol, hasizomzattol is, mennyire feszes. boldog babavarast
2013. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor jó , meg nyugodtam , hogy nincs semmi baj!:) nagyon köszönöm , hogy irtál!:) neked is boldog baba várást!:)
2013. máj. 26. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!