Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom, h pozitív, de mondjátok...

Tudom, h pozitív, de mondjátok Ti is légyszi. Ugye szerintetek is? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Olyan boldog vagyok,h már órák óta csak a tesztet nézem :D


2013. máj. 27. 13:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Nekem is ilyen lett nemrég!

Sok boldogságot!!!

3 éves kislány és 7 hetes kismami.)

2013. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Most újra átéltem, ahogy a kérdésed olvastam, hogy milyen volt ez. Először pozitív tesztet látni :) Mi most a 15. hétben járunk. Minden jót, soksok boldogságot kívánok nektek! :))))))))))))))))
2013. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Gratula kedves kismama, Sok Boldogságot a babócához.


26+1 hkm :)

2013. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!!!!

Ez bizony pozitív 7 héttel ezelött én is átéltem amit most te :D és bizony sírtam örömömben ugyan van már egy lányom de alig várom már hogy a kezembe legyen a pöttöm, December közepére vagyok kiírva és alig várom :D még egyszer gratula

2013. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek is!

Én is alig várom,h a kezemben legyen, bár nekem januárban lesz meg :) Hol van az még? :) De nem baj, már itt van velem, a szívem alatt :)

2013. máj. 27. 16:17
 16/19 anonim válasza:

Én hetet csináltam, mire felhívtam a dokit.:D Nem akartam elhinni! Ez a szülinapomon történt, az ajándékokra nem emlékszem! :D Most 19 hetes vagyok.

Jó egészséget és gratulálok!

2013. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De édes vagy! Gratulálok! én fel sem fogtam mikor pozitívat teszteltem.... olyan semmilyen voltam. Na de már most hogy itt rúgdos a pocimban a fiam, imádom!
2013. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Boldog babavárást kívánok neked!:) Én 13 héttel ezelőtt éreztem ezt a boldogságot és ez csak fokozódik. Nem is tudom milyen lesz, ha már a kezemben tarthatom a kisbabámat.
2013. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
:))) Köszönöm mindenkinek!!!
2013. máj. 27. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!