Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 28. hétben vagyok, 55...

A 28. hétben vagyok, 55 kg-ról indultam, most vagyok 62kg. Most lesz a látványos súlygyarapodás? Jönnek a kilók? Nő a baba?

Figyelt kérdés
A 22. hétig jött fel 5kg, aztán a 26. hétig semmi, viszont most másfél hét alatt feljött durván 2kg. Ez így nem sok? Összesen 7kg. Szeretnék 10 alatt maradni. Egyébként nem is eszek sokat, édességet szinte semmit.
2008. jún. 18. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem ez szép elhatározás, de enned azért kell. Ha nem vagy veszélyeztetett akkor terhes tornázz inkább és egyél rendesen. A babák súlya sz utolsó 4 hétben nő meg nagyon, ezáltal a tiéd is. Azon csodálkoznék ha a 28 héttől a 40 hétig már csak 3 kilót szednél fel. De legyen szerencséd. Én most 36 hetes vagyok és most van rajtam +10 kiló. Én 60-ról indultam.

Nem tudom, most mit eszel, de egyél barna kenyeret fehér helyett, vagy teljes kiőrlésű lisztből készültet, sok zöldséget, gyümölcsöt, joghurtokat. Inkább naponta 5x.

Hátha ez segít neked is.

2008. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az hogy nem eszek, sokat nem jelenti azt, hogy nem eszek semmit. Napi 5x eszek, és amit eszek az a következő: gyümölcs, zöldség,joghurt, tej, ebédre ami van főzve, kenyeret nem sokat eszek, max napi 1 szelet.
2008. jún. 18. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit leirtal, az alapjan helyesen taplalkozol, de sajnos a szervezet most max. uzemmodra kapcsolt, es hetenet fel (!!!) kg gyarapodas is lehetseges.

En is probalok egeszsegesen enni, keves szenhidrat, most 27 hetesen 4 kilot hiztam, de most indult igazan be, most ket het alatt jott ket kilo :)

Ez van, majd szules utan leadjuk :)

27 hetes kismama

2008. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj, te még jól állsz, én most vagyok a 22. hétben és 55 kg-ról kerültem 64 kg-ra :( Nem túl jó, pedig nem eszek csokit vagy túl sok kenyeret, de eszek azért rendesen. Szerintem ha jól esik és nem kóros a hízás, 12-15 kg többlet is jöhet, amúgy is amikor szülünk, hirtelen lecsusszan majd jó pár kiló a baba súlya, magzatvíz, lepény, sok trutyi miatt... mozogj esetleg hetente párszor.
2008. jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is 55 kg-ról indultam. Első 12 hét +5 kg, 28 hét +10 kg most 38 hetesen még mindig csak +10 kg. Nem törvényszerű, hogy a végén fogsz sokat hízni.


Üdv: 38 hetes kismami

2008. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!