Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor volt szívhang?...

Nektek mikor volt szívhang? Hány hetes+naposan?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 20:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szia!

6+3naposan még nem volt igazolható...

pontosan 2hét múlva 8+3naposan már igen...viszont csak 7+3naposnak felelt meg a baba.

Számít mikor volt peteérésedés, mikor fogant minnél később annál kisebb a baba a mensihez számítva,így annál később hallható.


24hetes kismama

2013. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

6 hetesen volt már a lányomnál..

Holnap megyek a tesoval 7 hetes leszek gondolom neki is lesz már..)

Gartulálok ne izgulj...)

2013. máj. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szia 7+6n ha jól számoltam :)

22 hkm

Boldog baba várást!!!

2013. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen voltam először dokinál, akkor még csak a szikhólyag és a petezsák látszódott. Majd 7 hetesen, amikor már volt szívhang.:)
2013. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
7+3 hetesen volt szívhang,lehet előbb is lett volna de én akkor mentem elöszőr vizsgálatra
2013. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

8. vagyok.

Még csak petezsák, és szikhólyag látható. 2 hét múlva kontroll uh. Szerdán pedig mehetek a kiskönyvért. :)

2013. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A fiamnál kereken 6 hetesen még nem volt 7 hetesen már igen, de a méretei alapján kisebb volt, tehát nem félidőben lehetett a peteérésem.

Most is 6 hetesen megyek majd dokihoz, ha minden jól megy, de nagyon tépelődöm átrakjam-e későbbre az időpontot, pont ezért. Szeretném egyben letudni, hogy jó helyen van-e, szívhang van-e stb. Ugyanakkor jó lenne minél előbb azt tudni, tényleg jó helyen van-e, nehogy baj legyen. Úgyhogy tipródom, nehéz ügy.

2013. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

8-as köszönöm hogy megírtad:)

Többieknek is gratulálok és köszönöm :)

2013. máj. 27. 16:35
 19/21 A kérdező kommentje:

Ha erre jártok válaszolnátok még nekem?

5+4 hetes csak petezsákot látott , és semmi mást nem mondott. Az nem baj?

2013. jún. 1. 20:43
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem nem baj,hisz még olyan kicsi. természetes,hogy az Uh-on először csak petezsák látszik...pár nap és a pár mm-es baba is fog(vagyis még csak emrió).

Nyugi biztos nincs baj. Csak türelmesnek kell lenni.


Általában 7hetes kort emiatt jó kivárni,hogy ne legyen ez a bizonytalan érzés...hogy van baba vagy nincs baba.


Írj majd ha újra voltál UH-on!! :) Biztosan már nagyobb lesz. Mikor mész?

2013. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!