Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nincs szívhang? Mit tegyek?

Ági0714 kérdése:

Miért nincs szívhang? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, aki megállapította, hogy 6. hétben vagyok 8mm-es az magzat, van szívhangja, menjek 2 hét múlva. Ma voltam ismét uh. -n,13mm-es magzat,7. hétben vagyok, de nincs szívhang. Azonnali labor, hétfőn ismét uh, és kedden műtét! Enyhe alhasi görcseim vannak, de sem vérzés, sem barmázás (hála istennek még eddig)! Tapasztalatokat szívesen várok! Köszönöm!
2013. máj. 2. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Mit tegyél? nem értem a kérdést? Várj, és bízz a csodákban, vagy menj el holnap egy másik dokihoz, hátha ő lát szívhangot. Ha nem, akkor búcsúzz el a magzattól...
2013. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz tenni semmit, ha nincs szív hang akkor a baba már nem él, és meg fognak műteni. Nagyon nehéz egy ilyet átélni, de sajnos előfordul és az egyetlen dolog amit tehetsz hogy minél előbb bele törödsz és elengeded. Minden okkal történik, lehet hogy beteg lett volna. Nagyon sajnálom sok erőt és kitartást kívánok neked.
2013. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
szerintem inkább abban bíz, hogy lesz görcs meg vérzés és akkor nem kell műtét. Sajnos ha nincs szívhangja akkor abból már nem lesz csoda. Sajnálom.
2013. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az elsőt kicsit helyesbíteném! NEM MAGZAT hanem EMBRIÓ!

12. Hétig elég veszélyes minden kérdező, szívből kívánom hogy egészséges legyen.


19hkm

2013. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos már nem él, ezt el kell fogadni. A műtétig még a vérzés is beindulhat. Nem tudsz tenni semmit csak elengedni.

Nekem is volt vetélésem, de azóta már a második gyermekem várom, neked is sikerülni fog legközelebb.

Igaza van az előzőnek, mindennek oka van, lehet, hogy beteg lett volna, akkor meg jobb is így.

2013. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

A "mit tegyek?"kérdést igaz,hogy nem így kellett volna írnom,mert lényegében az érdekelne,hogy érdemes-e másik orvost felkeresnem?Jelenlegi orvosomnál még most voltam először,elég kapkodós és legalább annyi negatív véleményt hallottam már róla,mint pozitívot!!De ez még nem azt jelenti,hogy tévedett,megpróbálok beletörődni,de hétfőig még egy kicsit reménykedek!!

2013. máj. 3. 06:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A remény hal meg utoljára.

Reménykedhetsz, de ha tényleg nincs szívhang, nehéz, de próbáld meg úgy felfogni, hogy nem ok nélkül történt :(

2013. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia mi lett a történet vége?Lett szivhang?
2013. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hahó, mi van veled???


23hkm

2013. máj. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!