Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha kihagytam egy pár szem...

Baj ha kihagytam egy pár szem Elevitet?

Figyelt kérdés
Kb 3 napig nem szedtem mert nem találtam a csomagot,de aztán meglett és most újra szedem. 6 hetes vagyok. Már teherbeesés előtt elkezdtem szedni kb 3 héttel.
2008. jún. 18. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem baj, én 26 hetesen már csak heti 2-3 at szedek be.
2008. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én is szedem az elevitet. Velem is előfordult már ez a probléma, de az orvosom azt mondta, hogy ha kihagyok egy pár napot, az nem probléma, csak egy nap ne vegyek be belőle egynél többet. Ne aggódj. 22hetes pocakos
2008. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond, bár én még nem vagyok babás, illetve még nem tudom :-), de ha már előtte is szedted, akkor alaposan felkészültél, és az nem ürül ki ilyen gyorsan. Egyébként én is szedem, a biztonság kedvéért.

Ne aggódj, és gratulálok! ( és irígykedem) :-)

2008. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Sőt, nem is kéne minden nap szedned.
2008. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem baj. Nekem pl. azt mondta a doki hogy elég ha 2-3 naponta szedem.
2008. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem baj én az elsö kettövel nem is szedtem tök egézséges mind a kettö.a harmadikal szedtem, és az elhalt 10hetesen,ennyit a vitaminrol!
2008. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az előző valasz ado vagyok most ismét babát várok én is 6hetes vagyok,de nem igazán szedem csak ami kimaradt multkorol azt eszem néha,
2008. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem baj, az a lényeg, hogy az első 12 hétben fel legyen töltve a szervezeted. 3 naptól a raktározott mennyiség nem ürül ki, de az első három hónapban azért szedd mindennap. Utána el is hagyhatod, mert amiért most szedned kell, az addigra már kész (a velőcső bezáródik).
2008. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia nekem azt mondta a dokim hogy minden más vagy harmadnap szedjem csak mert nagyon hizlalja a babot a sok vitamin
2008. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azért remélem nem órásbébim lesz :P
2008. jún. 18. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!