Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy szem tabit kihagytam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szem tabit kihagytam, mennyire véd? Többi lent!

Figyelt kérdés
2 éve szedek tabit és 1 szemet kihagytam, csak az a baj, hogy nem tudom mikor:S mert úgy vettem észre hogy utána számoltam mert a laurinán nincsenek betük csak számok. tovább szedtem most vagyok a 7napos szünetben de nem szedtem be utolag semmit mivel nem tudom melyik nap maradt ki, de az tuti hogy a 3.hétből. 7napos szünet helyett 6 napost tartok mert vissza akarom tolni a mensesem ahogy edig volt mert most ugye eltolodott 1 nappal hogy kihagytam egy szemet:S következő honapban kell ovszer vagy talán nem?
2010. ápr. 28. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
1 szem nem gáz, 2 gáz. Nem kell gumi!
2010. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem baj... Én a helyedben büszke lennék magamra, hogy két év alatt csak egyszer felejtettem el. :D Amúgy a nő dokim elárult egy titkot, ha 2 hónapig stabilan szedi az ember lánya, akkor ha abbahagyod is csak a következő, de lehet, hogy csak az az után következő hónapban van peteérésed.
2010. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"A harmadik héten 1 fehér filmtablettát elfelejtett bevenni

A következő 2 lehetőség közül választhat; nem szükséges kiegészítő fogamzásgátló módszereket alkalmaznia.

1. Mielőbb vegye be a kimaradt filmtablettát, még abban az esetben is, ha a késedelem hosszúsága miatt valójában 2 tabletta bevétele szükséges. Ezt követően az előírt időpontokban kell szednie a tablettát. A csomag kiürülése után haladéktalanul - gyógyszerszünet közbeiktatása nélkül - kezdje el a következő csomag tabletta szedését. Bár ebben az esetben csak a második csomag tabletta szedésének befejezésekor jelentkezik megvonásos vérzés, időközben pecsételő, vagy áttöréses vérzés léphet fel.

vagy

2. Ne fejezze be a már megkezdett csomagot, hanem tartson (a kimaradt filmtabletták napjait is beleszámítva) legfeljebb 7 napos gyógyszerszünetet, majd új csomagot megkezdve folytassa a filmtabletták szedését. Ezt a módszert kövesse, a következő csomagot mindig a hét ugyanazon napján kezdheti, ahogy eddig megszokta.

- Amennyiben elfelejtett bevenni filmtablettákat egy csomagból, és nem jelentkezik a várt menstruációja az első tablettamentes szünetben, terhesség fennállhat. Konzultáljon orvosával mielőtt a következő csomagot elkezdi."


Laurina betegtájékoztató, innen: [link]

2010. ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2010. ápr. 28. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Tudod minden gyógyszeres dobozban van egy papírfecni, vagy kis könyvecske. Nos ezt előveszed és a betűket elkezded olvasni egymás után, és közben értelmezed.

Bár szerintem ha az elmúlt két évben ezt nem adta ki az eszed, akkor valószínűleg nem tudsz olvasni, csak írni és most ezt is hiába írtam.

2010. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jajj te ostoba képzeld el, hogy ha tudnál olvasni látnád, hogy csak az van oda írva h mit csinálj ha észrevetted, hogy kimaradt de az nincs ott hogy mit csinálj akkor ha utólag vetted észre hogy kimaradt és mi van ha belekezdtél már a 7 napos szünetbe, úgy, hogy nem pótoltad a kimaradt szemet! Ki nem tud olvasni?:D
2010. ápr. 28. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!