Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki segítene a számolásban?...

Valaki segítene a számolásban? Kb. mennyi táppénzre számíthatok?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok, de táppénzre fog venni a doki (munkahely jellege miatt). Tavalyi évben végig bruttó 114.000 volt a fizum. Nem sok, tudom...mennyi pénzre számíthatok a szülésig?Úgy tudom a TGYS-t a szülést megelőzően 28 nappal már lehet igényelni 6 hónapig, után a baba 2 éves koráig lesz a GYED és úgy a GYES.
2013. máj. 21. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi az én alapom is, amivel számoltak. Sajnos úgy adódott, hogy nekem is már az elejétől táppénzre kellett mennem. 60ezer volt havonta pár forint híján, néha egy-két ezerrel több.
2013. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, kevesebbre számítottam....
2013. máj. 21. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekemis 114ezer volt a bruttóm én is 60 pár ezer ft-ot kaptam,de vedd igénybe a családi adókedvezményt az 10 ezer ft.A TGYS-t én most intéztem el,a védőnőm szerint több lesz mint a táppénz használjam ki!
2013. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!Akkor remélem én is fogok kb. ennyit kapni, nem sok, de nekem megéri, hogy biztonságba tudhatom magam és a babát is, nem kell félnem a munkahely okozta veszélyektől!
2013. máj. 22. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!