Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha teherbe esnék, akkor el...

Ha teherbe esnék, akkor el fogják rajtam végezni a magzatvíz vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Néhány napja volt a 34. születésnapom. Így ugye a 35. életévembe léptem. Van egy 20 hetes babám, és szeretnénk még egyet. Én a vizsgálatok szempontjából már 35-nek számítok, ha most esnék teherbe? Vagy mi számít? A fogantatás, vagy a baba várható születési ideje a 35 év szempontjából?
2008. jún. 18. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Mivel határeset a korod, tanácsadó orvosod dönti el kér-e genetikai vizsgálatot. A gyakorlat szerint a genetikus orvos a szürővizsgálati eredmények alapján- UH, AFP, anamnézis- dönt felajánlja-e számodra a magzatvízvizsgálatot.Te döntesz, hogy igénybe veszed vagy nem.
2008. jún. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenképpen kötelező 35 év felett, de lehet választani, ha jól tudom van olyan vérvételes, amikor nem a magzatvizet bolygatják az a 4es kombinált vizsgálat..érdemesebb azt választani.
2008. jún. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónap hiányzott, hogy 35 legyek mikor szültem, de nem küldtek. Mondjuk én tuti nem tettem volna kockára a saját gyermekem életét.. Szeretnék mégegy babát, de nem megyek.
2008. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Olyan nincs, hogy köteleznek rá!!! Amúgy én sem vállalnám be soha.

2008. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Genetikai tanácsadásra küldenek, ahol elmondják, milyen vizsgálatok közül választhatsz, de neked nem kötelező belőlük választani! Mondhatod, hogy köszönöm szépen, ne szúrkálják a hasamat.
2008. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!