Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes 4 napos vagyok....

32 hetes 4 napos vagyok. Nagyon nagy baj, hogy fel van puhulva a méhszájam? Nagyon aggódom. Hogyan húzzam ki legalább a 37. hétig?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, kihúzod addig! Van akinek ilyenkor ki is nyílik a méhszája és mégis kihordják a babát. Az a fontos, hogy sokat pihenj, ne erőlködj, ne emelgess, szóval sokat legyél vízszintesbe! Sok boldogságot!27 hetes kismama
2008. jún. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én méhszájam a 24. hét óta fel van puhulva, de zárt; és egyben megrövidült a méhnyak. Azóta szedek gyógyszereket, nagyon sokat kell pihennem. Amikor csak tehetem, fekszem, és semmi megerőltetőt nem csinálok. Most töltöm be a 32. hetet, és ezt leszámítva jól vagyok! Sajnos a sétákról, vásárolgatásokról is le kellett mondanom, de most már nincs sok vissza! :)

Hidd el, nem csak Te, vagy én vagyunk ilyen cipőben; nem lesz semmi baj!

2008. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!