Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babás kismamák! Ti nem...

Első babás kismamák! Ti nem unatkoztok egész nap? Mivel ütitek el az időt?

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 17:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Dolgozok, 6-kor elmegyek itthonról, 6-ra érek haza. Ha kell főzök, takarítok egy keveset, összebújok a férjemmel. Eddig még nem tudtam unatkozni. A hétvége is elmegy, takarítgatás, főzés, egy kis romantika a férjemmel és már hétfő reggel is van.
2013. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pár hete nem dolgozom, de nem unatkozom. Intézzük a lakásvásárlást és mellette tanulok főiskolán. Néha egyszerűen elröpül a nap. Ráadásul elhatároztam, hogy most, hogy van időm, megpróbálok olyan régi ismerősökkel is kontaktolni, akikre eddig nem volt idő, mivel nem volt olyan szoros a kapcsolat. Ez feldobja mindig a napot. :)
2013. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyetemmel és vizsgákkal. :D

Aztán utána majd olvasással (szakmai és szórakozás is), festés-rajzolással, novella írással, enyhe sportolással, a napi házimunkával, stb. :D Minden olyannal, amire tanulás mellett nem sok idő jutott. Sosem szoktam unatkozni, sőt általában sosincs elég időm arra a sok mindenre, amit csinálni szeretnék. :)

2013. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!