Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babás kismamák! Ti nem...

Első babás kismamák! Ti nem unatkoztok egész nap? Mivel ütitek el az időt?

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
hú, én még olyat nem hallottam, hogy valaki kisbaba mellett unatkozott volna :D
2013. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, de a terhességre gondoltam.
2013. máj. 16. 17:55
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Én 36. hétig dolgoztam, esélyem sem volt unatkozni. :)
2013. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
aha, értem:) hát én dolgozok, szóval nem unatkozok:) de csak a 20. hétig, aztán meg megvan már az elméleti akcióterv:)
2013. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
én nem unatkozom. főzök, sütök, könyvtárba járok, nyelvtanfolyamra is beiratkoztam. ebéd után alszok. elég sokat alszok. élvezem, hogy véget ért az első trimeszter, amit szörnyű kínok között végighánytam.
2013. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
én is szoktam, pedig főzök, mosok, takarítok, de ezeket alapból is gyorsan eltudom végezni és utána meg csak ülök :D nem igazán mehetek egyedül sehová, mert vérszegény vagyok..így is megszegem, gyalog még nem volt gond, de úgy meg estére leesik a lábam :D 30h
2013. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Én 11 hetes vagyok, és pont a teherbeesésem előtt mondtam fel. Hát én nagyon-nagyon unatkozom!!! Nem is tudom, hogy mi lesz velem később. Talán,ha megszületik a baba, akkor más lesz. Főként, hogy előtte nagyon sokat dolgoztam. Mindennapos volt a túlóra, ami annyit tett, hogy minden nap plusz 3 és fél órát rátoltam a munkaidőmre. Vezető beosztásban dolgoztam, több embert irányítottam, a munkájukat kontrolláltam. Most meg csak ülök és itt fórumozgatok, olvasgatok... Szellemileg nincs kihívás.
2013. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is még délelőtt csak-csak elvagyok a főzéssel meg a takarítással, na de az után? Már nagyon várom hogy megszülessen a pici, de van még hátra 8 hét.
2013. máj. 16. 19:22
 9/13 Lues ***** válasza:
100%
26 hetes kismama vagyok és dolgozok. Esélyem nincs arra,hogy unatkozzak. Bár néha már inkább unatkozni szeretnék! :)
2013. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a 16. héttől voltam otthon veszélyeztetett ként de valahogy nem tudtam unatkozni!
2013. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!