Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem sokkal eszek többet mint...

Nem sokkal eszek többet mint amikor nem voltam terhes, és dagadok, más is van így? Rohamosan nő a pocim. (16h)

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En is ugyan igy vagyok. Sot mondhatom azt, hogy meg kevesebbet eszem mint eddig es megis mar 6 kilo van rajtam (19 hetes vagyok). Pl. eddig imadtam a csokit, ettem neha ebedkor sutit, most ra sem birok nezni ezekre amiota babas vagyok igy a csokit meg a sutit felvaltja egy alma, narancs vagy valamilyen gyumolcs. A gyumolcsbe eleve kevesebb a kaloria mint a csokiba vagy a sutibe. A masik, hogy mar szinte ket hete tokmaniaba szenvedek es minden masodik nap vacsira sutotokot eszem, csak ugy naturan megsutve abba sem sok a kaloria es jo vitamindus. Szoval nem tudom, a terhesegem elott mindig szendvicseket, rantottat, neha pizzat ettem vacsira es megsem hiztam semmit. Hat en ezt nem ertem. :) De a lenyeg az, hogy a babaval minden rendben legyen, majd lepereg rollunk szules utan.

Boldog babavarast!

2009. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Nekem már a 9. héten messziről szörnyülködtek, hogy mekkora a pocim, a szülés után pár héttel mégis ugyanannyi volt a súlyom, mint teherbeesés előtt. Ne ess kétségbe :)
2009. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hurrá, nem vagyok egyedül! 17+1, szintén zenész.

2 hete kezdett el iszonyatosan nőni a pocak. Eddig 4 kg jött fel, kicsit dagadnak az ujjaim, más panaszom nincs. Enni csak annyit, mint eddig, bár ebben kicsit több a gyümölcs és a zöldség.

Nincs mit tenni, nekünk így nő és kész. Minden terhesség más. Nekem már most akkora, hogy hétvégén megyek kismamanadrágokat nézni, mert már nem férek bele semmibe. Sajna.

Jó babavárást.

2009. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 19 hetes terhes vagyok most, a pocim iszonyú nagy, pedig a baba méretei pont optimálisak a nagykönyv szerint. Gondolom ez is alkat kérdése. A védőnőm, kivolt bukva, hogy már 6kiló van rajtam. Hát mondom, ha nem eszem többet mint eddig, akkor mégis mit csináljak? Tényleg a baba egészsége a lényeg, a plussz meg majd lemegy rólunk!

Boldog babavárást mindenkinek!

2009. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!