Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rengeteget eszem egy hete,...

Rengeteget eszem egy hete, mit csináljak? 18 hetes vagyok és olyan éhség tör rám allandoan hogy az hihetetlen?

Figyelt kérdés
zabálok h a kell ha nem , már mindent megprobáltam de nem tudok ellenálni a finom falatoknak, aztán meg pihegek, segítsetek, mit tanácsoltok? azonkívül hog y ne zabáljak.... ezt tudom én is , de hogyan
2013. máj. 14. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
el kell könyvelni hogy egy gyenge akaratú ember vagy. nincs azzal baj, ilyenek is vannak. nem szeretnél ilyen lenni? TEGYÉL ELLENE, kezdd azzal hogy NEM ZABÁLSZ.
2013. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ananke ***** válasza:
Ha kívánod,hát kívánod!De most Őszintén,mikor van egy nő életében olyan,hogy "legálisan" büntudat nélkül ehet :) De azért nem kell túlzásba esni :)Csak utána nem pihenni kéne,hanem menj el sétálni,kicsit tornász otthon.Úgyis itt a jó idő.
2013. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

az első tuti nem volt terhes...kedves első! én ikreket várok, a 17. hétben vagyok, ha nem eszek, kimarja a gyomromat az éhség kb., és ezt úgy értsd, 3 óránként ennem kell, mint a csecsemőnek! akaratgyengeség...pfff


kedves kérdező!:) szóval én is ebben a cipőben járok, próbálok a nem főétkezésekben a lehetőségekhez képest "jobb" dolgokat enni, ha összejön, ok, ha nem, nem:) egyél 3 óránként, az segíthet a falásrohamon! és igyál mellette sokat:)

2013. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kérek mindenkitől, főleg a kérdezőtől, ne haragudj, azt hittem a Fogyókúra rovatban van a kérdés, ott szoktak ilyenek lenni:( Elnéztem, még egyszer bocsánat. És 24 éves férfiként valóban nem voltam még terhes:D
2013. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hat, egy-ket tipp:

- probald magad tavol tartani a "finom falatoktol". Ne legyen keznel, ami nasi otthon van ajandekozd el, ne menj olyan boltba stb...

- ha ugy valami kene a gyomrodba, eloszor igyal egy pohar vizet. Ha meg mindig, igyal meg egyet. Ha meg ez utan is, akkor egyel valamit.

- legyen keznel egeszseges ragcsa: alma, mas gyumolcs, repa, natur joghurt, ilyesmi.

- erdemes a foetkezesekre is odafigyelni, lassan felszivodo eteleket egyel, keruld a tesztat, krumplit, rizst. Egyel minel kevesbe megfozott etelt, pl a nyers zoldseg laktat a legtovabb, az al dentere parolt egy fokkal kevesbe, a nagyon puhara fozott a legrosszabb. Kenyerbol is a teljeskiorlesu a laktatobb.

- altalanossagban, a cel, hogy elkeruld a szelsoseges vercukorszint ingadozast. Ez alacsony cukortartalmu es lassu felszivodasu etelekkel lehetseges. Ennek olvass utana! (google) Ha elkerulod a nagy ingadozast, nem lesz farkasetvagy. Persze van ilyenkor hormonalis hatas, en is erzem, de igy azert segithetsz magadon.

Sok sikert!

2013. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 adriennjeni ***** válasza:
próbálj kevesebbet, de sűrűbben enni, erre nem nagyon van megoldás, mert ha megkívánod enned kell! :D Én hétvégente lángosra vágyom, múltkor kimentünk a párommal a piacra lángost venni, elfogyott, a sírás határán voltam, alig tudtam visszatartani. :D
2013. máj. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

próbálj meg tápláló dolgokat enni.

Nekem akkor hagyott kicsit alább a zabálási kényszerem, mikor reggelire elkezdtem cukormentes müzlit enni úgy, hogy joghurtba raktam. Nekem ízlett is és tovább kitartott mintha egy szenyót vagy vagy péksütit ettem volna.

Igaz a kakaós csiga finomabb, de azért vigyázni kell.

Én így is +20kg-nál járok.

35 hkm

2013. máj. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! próbálkozom , de ha nem kapja meg ez a kis törpe a hasamban amit szeretni, hát úgy rúgdal hogy csak na.... :-))) Mindent beleadok nem szeretnék 30 kilót hízni , mert h a így folytatom megeshet...
2013. máj. 15. 16:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Èn is 18 hetes vagyok és én is állandóan ennék a párom már csak nevet amikor látja, hogy kaját készítek magambak! De a legszörnyùbb az, hogy főleg sütiket ennék, legyen az krémes vagy túrós mindegy csak süti legyen! Engem is bánt, hogy ennyit zabálok de ha nem eszek rosszul vagyok szédülök. Próbáltam én már gyümölcsöt meg zöldséget is enni de nem segített semmit! Remélem nemsokára alább hagy mert már így is 7 kilónál tartok! Igy voltam az első terhességemnél is, de utána alàbb hagyott, remélem most is így lesz :-)
2013. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! nekem ez az első terhességem, reményt adtál hogy hátha elmúlik , vagy legalább alábbhagy a zaba... én is édeset főként de amúgy mindegy :-)
2013. máj. 15. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!