Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinaltok a kinzo ehseg...

Mit csinaltok a kinzo ehseg ellen?

Figyelt kérdés
10+3 hetes vagyok, es egyre ehesebb. Most marolyan szinten ehes vagyok, hogy zuborog az egesz hasam, es mar nem csak az ehseg erzet van, deez a kellemetlen zuborgas mar nagyon idegesit. Probalom visszafogni magam, s nem enni, de eves utan ugy erzem, mintha egy falatot se ettem volna. Probalok egeszseges dolgokatenni az etkezesek kozott, alma, repa, de nem segit. Ti mit ragcsaltok, ha ehesek vagytok? 2. terhessegem, elsovel rettenetesen elhiztam es nagyon nehez volt leadni utana, nem eleg, hogy majdnem az egesz terhessegem alatt tehennek ereztem magam, de utana meg 9 honapig, mert addig nem tudtam fogyozni, amig szoptattam, s utana meg honapok kellettek, mire leadtam. Ezt nagyon nem szeretnem megint.:(
2013. ápr. 28. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a terhességem elejétől fogva farkas éhes vagyok, még amikor hányingerem van akkor is éhes vagyok. Próbálom gyümölcsökkel, zöldségekkel csillapítani az éhségem. Többször, de keveset enni. Az én családom hajlamos az elhízásra így próbálok nagyon oda figyelni, de rettenetesen nehéz. Próbálj olyan ételeket enni amik kevésbé hizlalóak.
2013. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyél ha éhes vagy!!!
2013. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyel! Egeszseges eteleket. Majd leadod a felesleget szoptatas utan. Most ne az alakod hanem a baba legyen az elso!
2013. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát én kevesebbet eszek mint elötte.....
2013. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg több kenyeret és szénhidrátot enni.Nagy dologra készül a szervezeted,több energia kell neki.A szénhidrátot nem tárolja a szervezeted,így az most nem hízlal.Jó minőségű ételeket egyél.Ha éhes vagy kajálj,ne érdekeljen az alakod.Az éhezés tilos és ha korog a gyomrod és nem eszel az is éhezésnek számít.Igyál sok folyadékot,gyümilevet,tejet,vizet.Én is zabagép vagyok majdnem félidős és eddig felcsusszant 3 kg bár kevés túlsúlyjal kezdtem
2013. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem azzal volt a bajom, hogy kover voltam, hanem azzal, hogy alig tudtam megmozdulni, masreszt, a tulsuly noveli az eselyet a cukorbetegsegnek mind a babanak, mind a mamanak.

Nem azt akarom, hogy bomba alakom legyen, hanem, hogy vegig tudjak mozogni, mert mar van egy majdnem ovodas koru kislanyom, aki elegge eleven, es nem fog vele menni a jatek, ha meg kover isleszek, nem csak terhes. Tegnap aztan parom hozott szilvas sutit, aminek 80%-a szilva volt (cugrozatlan), es abbol ettem. Nem laktam jol, de a korgas elmult, es nem kinzott annyira az ehseg. Aztan mar nem is kellett vacsoraznom. Tobbszor szoktam etkezni, mint altalaban. Sajnos a zoldseg-gyumolcs semmit se segit.

2013. ápr. 29. 09:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat.
2013. ápr. 29. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!