Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbe estem harmadszor is,...

Teherbe estem harmadszor is, de a férjemnek nem merem elmondani mert a vetetés mellett döntene bármennyibe is kerülne. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hallani sem akar több gyerekről hiszen sok az adóság,talán igaza van,de én mégis örülök magamban hiszen az isten atta.
2009. okt. 1. 12:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Adjátok örökbe a kicsit,sokan várnak arra a csodára amit ti elvesztek. Ő nem tehet semmiről, joga van a boldog életre, és rengeteg leendő szülő ezt meg tudná adni neki!
2009. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó szólónak.Gondolod ha már megtartom és megszülöm nem fogom másnak adni nem ettem meszet,különben a sógoréknak 10 év után sem született közös gyerkőc egy örökbe fogadott tündért nevelnek.Máskor inkább ne írj ha nem hasznos:(!
2009. okt. 1. 21:37
 13/16 anonim ***** válasza:

Beszéltél a férjeddel?

Amúgy 3 gyerekre tényleg sokkal több támogatás jár, ruhája már lenne. Ne értsd félre, nem vagyok a "nagy abortuszellenes", én megértem ha vki nem trathatja meg. De ebben az esetben tényleg jól át kéne gondolni. Mert pénzt nem kapsz többet sokkal, de azért nem mindegy a beiskolázásoknál, hogy mindháromnak van ingyen könyv, vagy kettőre ki kell fizetni 30-40 ezer ft-ot.

2009. okt. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Remélem meg tudjátok beszélni és a nektek legmegfelelőbb döntést hozzátok. Annyit szeretnék még írni hogy szerintem a 14:35 válaszoló hasznos választ adott. Sokan várnak babára de nem jön és örökbefogadás a reményük még. Ez egy ötlet volt a válaszolótól hogy a babát ne kelljen elvetetni. Azt meg tudom hogy sok nő ha már kihordja a babát akkor meg is tartja . Tehát téged is megértelek , de akkor is hasznos választ írt a válaszoló.Kívánom , hogy a férjeddel jól döntsetek.
2009. okt. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Akik azt írták, hogy több támogatást kapnak a 3 vagy több gyermekesek,de azért arra is kell gondolni, hogy ha olyan dolgot kell venni amire nem jár támogatás.Hisz így is van adósságotok és nem biztos hogy ezek után jobb lesz.Hisz akkor te otthon leszel a gyerekkel és csak a férjed fog dolgozni.Mi van ha betegek lesznek a gyerekek vagy valamelyik flnőtt, iskoláztatni, őltöztetni, a későbbiekben estelge saját szobát akarnak majd(persze ez nevelés kérdése is).De szerintem én inkább annak a kettőnek próbálnám megadni mindazt amit tudok,mint hogy háromnak,de kevesebbet.Ezt jól át kell gondolnotok.Anyagilag mindenféleképpen.Mert lehet, hogy kaptok támogatásokat,de a boltban az árak nem fognak csökkenni.

De persze mindenkinek vannak jogai.Szóval ha te boldogabb leszel még egy gyerekkel, akkor a férjednek is meg kell értenie téged.És ő is vállalhatná a következményeket.Illetve mérlegelnetek kell, hogy mi lesz a jó mindkettőtöknek("hármótoknak")+a családnak.

2009. okt. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat,de a baba nem naradt meg még abortusz sem kellett.A férjemékkel megbeszéltük de nem tartottuk volna meg mert a férjem szerint egyik a másik rovására menne.Jobb ez így,de azért nem vagyok szomorú lehet,hogy majd két-három év mulva amikor már nagyobbacskák a gyerekek és egy kicsit helyre jövünk anyagilag ő akar majd egy harmadikat.A támogatásra visszatérve nekünk nem járna mert nagas az alapbére a férjemnek.
2009. okt. 6. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!