Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbe estem harmadszor is,...

Teherbe estem harmadszor is, de a férjemnek nem merem elmondani mert a vetetés mellett döntene bármennyibe is kerülne. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hallani sem akar több gyerekről hiszen sok az adóság,talán igaza van,de én mégis örülök magamban hiszen az isten atta.
2009. okt. 1. 12:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kérlre titeket segítsetek nekem.Anyósom is velünk lakik és nagyon sokat segít,de valószínü neki is sok lenne egy házban három unoka,hiszen sokat dolgozik 56 évesen és sok betegsége van.Biztos hogy mondani fogja,hogy miért nem vigyáztunk jobba,pedig védekeztünk és mégis.Légyszi írjatok valamit köszi!
2009. okt. 1. 12:20
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem akar gyereket, akkor milrt nem védekeztetek?

Ha meg védekeztetek, akkor beszéljétek meg, egyszer úgy is meg fog látszani, hogy terhes vagy, sokáig nemtudod titkolni!Egy álást meg nem ér meg a dolog,mert akkor aztán tényleg nehéz lesz felnevelni másik 2 mellett.

2009. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Na persze a férfiak...vetessük el, és a védekezés?

Örülök, hogy te örülsz neki, nem akarod megpróbálni meggyőzni őt is hogy ha már itt van a kicsi akkor meg kellene tartani, hiszen ő is a ti 'gyereketek',nem?

Minden esetre én neked szurkolok.

2009. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha titkolod, és ő jön rá, akkor még nagyobb galiba lesz, vagy ha már elmúlsz 12 hetes és akkor mondod el neki. Nem? Nem tudom mit tennék ilyen helyzetben. Mennyi idősek a gyerekeitek?
2009. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen el kell mondanod neki, muszáj, hogy tudjon róla hiszen az ő gyereke is. Közösen kell eldöntenetek, nem szabad kihagynod a párodat sem a dologból, de viszont neki is meg kell hallgatni a te véleményedet. Ha úgy érzed, hogy meg akarod tartani akkor tartsd meg, mert ha úgy veteted el, hogy közben szeretnéd egész életedben bánni fogod. Nem okoskodni akarok, de mért nem védekeztetek egyébként? Ha már nem terveztetek 3. babát akkor ez lett volna az ideális. Ha valami problémád miatt nem szedhetsz tablettát vagy nem tetethetsz spirált akkor a párodnak kellett volna gondoskodni a védekezésről, hiszen ahhoz, hogy összejöjjön egy baba ő is kell. Könnyű neki azt mondani, hogy vetesd el úgy hogy közben is gondoskodott arról, hogy ne sikerüljön be. Ezt azért említsd meg neki! Egyébként ha már tutira biztos, hogy nem akartok még egy bébit akkor én a helyedben elköttetném magam vagy még most vagy ha úgy döntötök, hogy megtartjátok akkor a szülés után.

Nehéz ügy az biztos... Kívánom nektek, hogy jól döntsetek!

2009. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat sokat segitetek.Ugy döntöttem,hogy nem verem át és elmondom neki minnél hamarabb és ha nem akarja és anyósom sincs mellettem ez ügyben akkor nem dönthetek egyedül marad az abortusz!
2009. okt. 1. 12:32
 7/16 anonim ***** válasza:

Hat ez bizony igy van kettotoke a dontes,nem teheted ezt vele foleg igy hogy te is tisztaba vagy az anyagi helyzetetekkel.

Sok sikert!

2009. okt. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
:((((
2009. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Ebben a kérdésben ketten kell döntenetek. A férjednek is joga van tudni. Egy újabb baba pedig tényleg anyagilag is megterhelő tud lenni. Nem értek egyet ahol kettő elfér, ott a harmadiknak is lesz mit enni gondolattal. Persze, hogy lesz, de a mai világban ésszel kell csinálni mindent.
2009. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

3 gyerekre több támogatás jár mint kettőre.... ingyen kaja az oviban, suliban, meg még vannak dolgok...

ruha megmaradt a másik kettőről, pelenkát meg hát lehet venni olcsóbbat is. anyatejen élhet sokáig, de ha nem akkor marad a tápszer.

én nem vetetném el. így van: ISTEN AJÁNDÉKA!!!!

2009. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!