Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » H1N1 védőoltás!? Ti beadatnáto...

H1N1 védőoltás!? Ti beadatnátok pocisan? Kinek mit mond az orvosa erről?

Figyelt kérdés

Én őszinte leszek, vannak félelmeim!Nem tesztelték kismamákon és akkor azt szorgalmazzák h oltassuk be magunkat?! Én nem szeretnék tesztalany lenni,de ne is magunkra gondoljunk hanem a babánkra!Egy kis csöppség sem született még meg a beoltott kismamiktól?Rájuk vajon milyen hatással van?

Szeretnék véleményeket olvasni erről!

Az előzőek csak az én félelmeim!És csak kiváncsi vagyok mások véleményére/félelmeire!


2009. okt. 1. 09:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%
Kerdezó miért vagy lekezeló,ténleg van keresó amit erre a célra találtak ki,ja és minden nap elhangzik ez a kérdés TE nem látod!
2009. okt. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
65%
A startlapon a hirekben az also sorban tegnap nézelődtem ezzel a témával kapcsolatban.Eddig se akartam beadatni,eztán se fogom.76-ban születtem,itt olvastam,akkor is volt sertésinfluenza!itt vok oltás nélkül,és az "ellenszer" feltaláloja,aki mielőtt meghalt,elmondta,több kárt tehet az oltás mellékhatása,mint jót!érdemes elovasni,érdekesek!
2009. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
59%
Sem magamnak(26+4 hetes)sem gyerekeinknek nem adatjuk be:)
2009. okt. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%

Én is nagyon félek tőle.Eleinte úgy gondoltam amint lesz védőoltás és megoldható beadatom magamnak.De kicsit utána érdeklődtem,olvastam a neten róla és most már úgy gondolom hogy nem hogy magamnak de a nagyobb gyerekeimnek sem adatom be.Próbálom a tömeget kerülni,vitaminokkal és gyümölcsel,sok folyadékkal,pozítiv hozzáálással átvészelni a dolgokat.Az az igazság hogy 35 éves vagyok eddig még soha nem kaptam el az influenzát,az immunrendszerem jól működik ezek szerint.Most is ebben bízok.

22 heteske

2009. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%

Én sem adatom be. Nem is értem, mit képzelnek, hogy legyengített vírust beadnak egy kismamának, (vagy bárkinek), de gőzük sincs arról, hogy mit okozhat..., még csak eztán fognak tesztelni 5000 embert, aki beadatta magának... Szánalmas... :(

Én egyszer beadattam magamnak a sima influenza elleni védőoltást, na abban az évben olyan beteg lettem, hogy 39-es lázzal feküdtem 1 hétig. Azóta nem adattam be, és nem is kaptam el soha, kisebb megfázásaim voltak, de a méz és a tea rendbehozta azokat.

5 hetes kismama

2009. okt. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%

Összefoglalom, amiket eddig gyűlytöttem (és már párszor leírtam):

40 db 3-18 éves gyerekeken próbálták ki, az hivatalos teszteredmény jövő héten lesz közzé téve.

Felnőtteken is tesztelték, szintén csak a jövő héten lesz hivatalos eredmény.

Kismamákon ki se próbálták.

Már 6 hónapos kortól "ajánlják", terheseknek is, mindenkinek. Igaz, majd jövő héten lesz csak hivatalos eredmény, de már ma beadathatod, ha vagy olyan felelőtlen.

A híradót érdemes hallgatni (RTL), de a részleteket: 2 napja azt mondták 500 embert figyelnek fél éven át a beoltás után (tehát tesztelik őket)!!! Tegnap este bemondták, hogy a házi orvosoknak figyelniük kell minden beoltott embert, és amellékhatásokat az ÁNTSZ-nek jelenteni kell.

A WHO hivatalos közleménye alapján 1 millió emberből 500 fertőződik meg (de nem halálosan). Mi kb. 10 millióan vagyunk, ebből az következik, hogy 5000 ember fertőződhet meg kis hazánkban. 600.000 oltóanyag készült. Könyörgöm, azt valakinek el kell adni! vagy nem?

Ja, 1976-os sertésinfluenza. Eredménye: több ember viselte a megelőző oltás "mellékhatásait" (bénulás, szellemi visszamaradás), mint ahány ember meghalt a járványban.

Védekezés: SOK C-VITAMIN, CINK, ALOE VERA GÉL,

Amúgy hivatalosan is bejelentették, hogy az új sertésinfluenza tünetei enyhébbek a hagyományos influenza tüneteinél. Csak annál erősödik, aki legyengült állapotban van, vagy akinek rejtett betegsége van. Érdekes, az öregek beoltása szóba sem került eddig!!!

A 2 gyártó céget bebiztosították, hogy nem lehet megtámadni őket a mellékhatások fellépése esetén (állami garancia). Tehát, ha netalántán beledöglesz, mert beoltattad magad, vagy mondjuk súlyosan fogyatékos gyereked lesz, akkor nem vonhatsz felelősségre senkit!!! Csak magadat!

Eü.-s dolgozó kismama.

2009. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
68%
öregekről annyit hallottam,hogy 56-ban is volt s.influenza,és az ő szervezetük már "tul" van rajta,tehát immunisak.ezt is itt olvastam a neten.
2009. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
42%

09:14! Írod, hogy a PÉNZ!! De a kismamáknak és a 6hónapnál kisebb babák hozzátartozóinak INGYENES!!!! 4millió oltóanyagot osztanak szét ingyen!! Számold már ki, Magyarország majdnem fele ingyen jut oltáshoz. Ha mindenkinek fizetni kéne érte, akkor szólna az egész dolog a pénzről.

Én nem sokára szülök, szülés után beadatom magamnak! Soha, de soha nem bocsátanám meg magamnak, ha a babám nak azért lenne valami baja, mert mi a szülei nem teszünk meg annyit, hogy egy oltást elviseljünk!

2009. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
39%
Úgy látszik,a lepontozó nem olvas cikkeket,vagy már beoltatta magát,és várja a 8 nap lappangási időt,mi történik vele!
2009. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
39%
13:25-ös nem értelek!?itt most a pocakosokról van szó,nem arról,szülés után mit csinálsz magaddal!!!adasd be,Te döntésed!Sajnos a babák se az anyukájuktól kapják el csak,hanem bárhonnan!Utcára kimentek majd?
2009. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!