Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » H1N1 védőoltás!? Ti beadatnáto...

H1N1 védőoltás!? Ti beadatnátok pocisan? Kinek mit mond az orvosa erről?

Figyelt kérdés

Én őszinte leszek, vannak félelmeim!Nem tesztelték kismamákon és akkor azt szorgalmazzák h oltassuk be magunkat?! Én nem szeretnék tesztalany lenni,de ne is magunkra gondoljunk hanem a babánkra!Egy kis csöppség sem született még meg a beoltott kismamiktól?Rájuk vajon milyen hatással van?

Szeretnék véleményeket olvasni erről!

Az előzőek csak az én félelmeim!És csak kiváncsi vagyok mások véleményére/félelmeire!


2009. okt. 1. 09:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Én nem adatnám be, tényleg keveset tudunk róla.
2009. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Sok negatívat kaphatsz, mert nap mint nap van ilyen kérdés már hetek óta! Eleinte még válaszolgattak, de megunták, ami érthető. Inkább olvasd el a régebbi kérdések válaszait!


Egyébként röviden: nem tesztelték kismamákon és senki nem tudja, mit okozhat a babának, az orvosok nem ajánlják. Itt mindenki azt írta, hogy a háziorvos is és a nőgyógyász is azt mondta, hogy NE!

2009. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Én is pont erre lennék kíváncsi, úgyhogy segítség nem vagyok, de nekem is ugyanezek a félelmeim vannak.

Én soha semmilyen oltást nem adattam be magamnak felnőttként, soha nem voltam inulenzás stb, attól most még lehetek persze, de én nem nagyon szeretném beadatni. Én is pont arra gondoltam, hogy miért szorgalmazzák annyira, amikor nem is nagyon ismerik a hatását! 24 hetes kismami

2009. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Az meg elég egyszerű, hogy miért szorgalmazzák ennyire. A válasz a PÉNZ.
2009. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
33%

Igaza van a masodik valaszolonak!Nap mint nap felteszik ezt a kerdest miert kell ujra?KERESO!

Es ha mi azt irnank,hogy igen akkor te is beadatnad ezt mi dontjuk el helyetted.Biztos tudod mi a helyes ha mar gyermekre valalkozol!

2009. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Egy másodpercig sem gondoltam arra hogy másnak kellene döntenie helyettem!Főleg nem Neked!De úgy látom azért te is csak elolvastad nem csak a kérdést hanem a válaszokat is!Ha annyira eleged lenne rá sem kattintassz a kérdésre!Ha nem érdekel akkor ugordd át,és ne piszkálj másokat!
2009. okt. 1. 09:34
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Én semmiképpen sem adom be, sem nekem sem a 8 hós kislányomnak.

13 hetes pocis

2009. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
valahol azt olvastam,hogy 6 hónapos kor alatt nem adható be,akkor tényleg miért akarják a még meg sem született babákon is tesztelni?!Én nem adatom be sem a gyermekeimnek sem magamnak,ha pocis lennék akkor meg főleg nem.
2009. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

Én nem adatom be, a dokimmal nem is beszélem meg. Figyelem folyamatosan a híreket, és egyre több helyről az jön, hogy ha erős az immunrendszered, annál nagyobb védelmet nem tud adni semmi. Ezért én most plusz kálciumot és C vitamint eszem, igyekszem még több gyümölcsöt és zöldéget enni és hetente egyszer elmegyek kirándulni az erdőbe!

15 hetes kismami

2009. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

Én beszéltem erről a védőnőmmel, az orvosommal és egy gyógyszrésszel is! Egyöntetűen azt mondták hogy semmiképpen se!

Immunerősítünk inkább, hogy lehetőleg ne legyek beteg a télen!


11 hetes km

2009. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!