Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Képtelen vagyok az orgazmusra,...

Képtelen vagyok az orgazmusra, ez előfordul terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Most úgy érzem, nálam átmeneti zavar van:( Nem bírok elmenni... meddig tart ez? Lehet, stresszelek a baba miatt? 14 hetes vagyok, eddig minden rendben volt.
2009. szept. 30. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, ez is belefér. A terhesség már csak ilyen. Könnyen lehet, hogy pár hét múlva kikészíted majd éjjelente a párodat :DDD

Nálunk így volt, de nagyon élvezte :) Előtte pedig átmeneti zavar volt itt is :P

2009. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha a babát félted akkor biztos nem lesz jó. csak akkor lehet a Babátoknak baja ha görcsölsz utánna vagy közben. De ilyet nem írtál. Ő olyan jó helyre furta be magát hogy attól jobb, védettebb helyed neked sem volt csak akkor. Ne idegeskedj ha az orvos nem mondja hogy gond van akkor "mindent lehet". Most lehet ez hülyén hangzik ha együtt vagytok akkor próbáld meg símogatni vagy izgatni magad (csikló) még plusszba. Betérdel a két lábad közé Te a hátadon fekszel és úgy. A látvány még izgatja is ha nem prűd... (Én is csináltam, meg csinálom is ha szükségem van rá)

Ez nekem is volt, de csak az elején. Olyan is volt hogy elmentem és akkor is meg közben is tök száraz voltam. Fájt is kegyetlenül de még páromnak is a végére egy féldoboz síkosító kellett hozzá.

2009. okt. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! nálam ugyan ez a helyzet, bár én 28 hetes vagyok. Kívánom a páromat azzal nincs gond, de ha a csiklómat kezdem el izgatni, akkor úgy teljesen bepüffed és a végén már nem is izgató :-( (a dokim azt mondta hogy ez is normális, mert több vér van a cuni körül ilyenkor, készül a szülésre)
2009. okt. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Napközben, vagyis párban nekem sem megy, szinte izgathatatlan vagyok, bezzeg álmomban.... Jajj... Remélem, azért majd változik...

6 hetes

2009. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én sem vagyok a toppon orgazmus számba.Elég nehezen megy,pedig a párom mindent megtesz.Álmomban viszont nem is egy van:-))) Ilyen álmaim soha nem voltak.Remélem szülés után minden a régi lesz!!!
2009. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!