Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Áek (volt máv) -ba fog valaki...

Áek (volt máv) -ba fog valaki októberben szülni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem szülni fogok, hanem szültem, de csak annyit tudok írni: nagyon jó, felszerelt, kényelmes, tiszta. A szülőszobák tágasak, a szülészeti osztály nagyon "levegős" , tiszta. Az 1ik legjobb Bp-en! :)

2009. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2009. szept. 30. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, én október 23-ára vagyok kiirva. A mávban szülök. Voltam látogatáson, a szülésznő mindent megmutatott. Tényleg jó kórház!!!37 hetes kismama
2009. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia én is ott fogok szülni,okt 19re vagyok kiirva de vszinü h nem huzzuk addig már nyitva vagyok 1 ujjnyira és görcsök is vannak csak sajnos rendszertelen.Elsö baba?Úgy tudom nagyon jó és felszerelt korház.Én nem voltam szülöszoba látogatáson mert nekem a dokim a legfontosabb h az a legjobb legyen,de én is ott születtem 23 évvel ezelött és akkor is az egyik legjobb korház volt sztem azota csak fejlödött.boldog babavárást kívánok és könnyü szülést mindenkinek!
2009. okt. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 2008 nyarán született az ÁEK-ben a babám császárral. Nagyon meg voltam elégedve a kórházi ellátással, a csecsemősnővérek nagyon kedvesek és készségesek voltak, mindennap jött gyógytornász tornáztatni minket (hárman voltunk egy szobában), egyedül a kaja volt pocsék, de az szerintem mindenhol az, meg hát akkor szerintem nem is ezzel foglalkozik az ember... :) Könnyű szülést!
2009. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek a választ!Én is szültem már ott 16 hónappal ez előtt csak lehet holnap kiveszik a kislányom ha nem lesz jó a ctg.
2009. okt. 1. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!