Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok októberben szülő...

Hogy vagytok októberben szülő kismamik?

Figyelt kérdés

Én 39 hetes 3 napos vagyok, nem érzek semmit az ég világon, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor megyünk szülni :)

Van egy 22 hónapos lányom, őt ugyanezen a terhességi napon szültem, 39+3-ra :) Azt hittem, hogy a kishugi hamarabb fog érkezni pár nappal, de tévedtem.

Ti hogy vagytok?


2010. okt. 18. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:

39+1 vagyok. Körülöttem már mindenki megszült, még azok is, akik két héttel későbbre voltak kiírva. Mensi szerint mára lennék kiírva, de majdnem egy héttel később volt peteérésem, ezt már a legelső ultrahangokból megállapították.

Már nagyon várom a végét, főleg, hogy rossz ctg-ket produkált a drágám, nagyon nyugtalan volt. De később lehiggadt, és normális lett a szívhangja. De azért aggódom..

2010. okt. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mensi szerint én is 15-re lennék kiírva, de 35 napos ciklusom volt, a peteérés is később volt 1 héttel, így módosították a kiírást 22-re.

És körülöttem is már mindenki megszült...

2010. okt. 18. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:

29.-re vagyok kiírva, iszom a teát,szedem a hoemeós bogyókat, de még teljesen zárt vagyok. Szerdán megyek nst-re remélem addigra változik a helyzet. Nekem első baba, mindenki sokkal jobban izgul a környezetemben mint én a szüléstől. Inkább már várom, hogy mielőbb Babázhassak, meghát napról napra nehezebb fizikálisan.


Könnyű szülést és jó Babázást mindannyiunknak! :)

2010. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam már megérkezett a baba, sokáig vártunk rá, túlhordtam, de végül 40 hét 3 napra megszületett. Most 9 napos. :)

A végén már nagyon türelmetlen voltam, és nagyon vártam, hogy beinduljon a szülés, de Picurim bent érezte jól magát. :) Én is azt hittem előbb fog jönni, de hát nem így lett.

Könnyű szülést kívánok és után sok-sok türelmet és kitartást!

2010. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak: örülj neki, hogy teljesen zárt vagy, az a jó! Első terhességemnél az utolsó napig zárt voltam, mégis pikkpakk megszültem! De most is zárt vagyok még. Könnyű szülést neked :)


Harmadik válaszolónak: gratulálok a babádhoz :)

2010. okt. 19. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!