Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol veszitek meg a szoptatós...

Hol veszitek meg a szoptatós melltartót?

Figyelt kérdés
Mindenhol ilyen drágán lehet kapni? És csak 100-as a legnagyobb méret mert akármelyiket néztem mindegyikből(legyen A,B,C,D kosaras)csak 100-as a legnagyobb.
2009. szept. 30. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:

én egy kínaiban vettem,500.-ért.

nekem csak 90-95ös kellett.úgyhogy azt nem tudom,hogy mekkora a max.

2009. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is kínaiban vettem. 800.-
2009. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát felénk a kínaiban nincs sajna, remélem sikerül kapni valahol. Meg igazából jó lenne látni is nem csak látatlanba megvenni, eddig én csak 90-est láttam de az kicsi nekem, mióta kismama vagyok a 90B v. 95C melltartó helyett 105C-s szivacsost hordok és még azt mondják a szülés után legalább plusz egy méretre számolni kell:(
2009. szept. 30. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Én annak idején az Auchanban vettem 95C-set, 3000-ért...
2009. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a C und A-ban vettem, ha jol emlékszem 1800 Ft volt, 2 db-os csomagban.

Vettem egyet a Margit körúton is, annak az árára nem emlékszem (Átrium mozi közelében egy picike kismamaruházati bolt). Nekem 85-ös volt eddig a legnagyobb, de nagyon sokféle méret volt,

2009. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Tescoban és az Auchanban vettem, nagyon jó, vastag, pamut. És kényelmes.

2009. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bocsi az offért de jó hogy itt van ez a kérdés,mert az érdekelne hogy a szopis melltartóból mennyit vettetek vagy mennyit érdemes venni?

2009. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia,

én tavaly a Mária bababoltba vettem, (bebibolt.hu), 2000 ft körül volt az ára, 95C méretben, úgy emlékszem volt nagyobb is. Sajnos az interneten nincs fenn melltartó, be kell menni a boltba, visegrádi utcában van.

Aranypókban is vettem, egy alkalmit kb. 7000 ért, ott ha jól emlékszem 90C volt a legnagyobb méret, de mivel a kosara jó volt, vettem hozzá kapcsolható bővítőt. Ezt csak rákapcsolod a melltartóra, és a hátpánt hosszabb lesz akár 4-5 centivel. A Triumpf gyártja, 2 db kb 700 ft.

2009. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Székesfehérváron bababoltban vettem, 2000 Ft körül volt. Azt viszont én sem tudom, mekkora a legnagyobb méret.

Én hármat vettem, de sajnos nem igazán volt rá szükségem. :(

2009. okt. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!