Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megijedtem! Nagyon magas lett...

Megijedtem! Nagyon magas lett a vércukoreredményem,11.1, az előbb mértem meg, mert furcsán érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
35.hetemet kezdtem ma. Kb. két órája vacsoráztunk, zöldborsólevest és sajtos kenyeret paradicsommal. Nem ettem semmi cukrosat, akkor mitől lehet, és mit kell ilyenkor csinálni? lehet valami baja a babámnak?
2008. jún. 16. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mérés előtt 2 órán belül ettél akkor 11-ig normális. Egy picit túllépted, de nem hiszem hogy komolyabb baja lett volna a babának. Még 5 heted van addig igyekezz minél egézségesebben étkezni és kerülni a cukros ételeket. Kitartás, sok sikert! Remélem segítettem!
2008. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy köze lenne a terhességhez. Alapból, ha szénhidrátot eszel (nem csak a cukrot), akkor evés után nem sokkal megemelkedik a vércukorszinted. A normális vércukorszintet azért mérik mindig reggel, éhgyomorra, mert AKKOR kell annak az eredménynek kijönnie. Mint itt már írták, terhelésnek számít már az is, ha megeszel egy zsemlét egy pohár tejjel. Te ennél biztosan több szénhidrátot vettél magadhoz. Tehát szerintem ne izgulj, teljesen normális ez a vércukorszint. A nyugalmad érdekében kérdezz meg egy dokit, de valószínűleg ugyanezt fogja mondani.
2008. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató szavakat. Már csak 6,3 és csak egy óra telt el, így megnyugodtam kicsit. Csütörtökön megyek a dokimhoz, majd begbeszélem vele a dolgot.

Köszönöm mégegyszer!

2008. jún. 16. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!