Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes orvoshoz menni?...

Mikor érdemes orvoshoz menni? Mikor lát már valamit a monitoron? Akik ikreket vártak, volt valami extra tünet a 7. héten? Pl, megnövekedett pocak?

Figyelt kérdés

7 hetes kismami vagyok, pont ma, de már kijöttem a gyakorlatból..

Tudom, a doki tud csak biztosat mondani, de nekem 7 hetesen van akkor a hasam ami másnak 5 hós kora körül kezd csak lenni. Terhesség előtt is volt egy picike pocim. De most! Lehet ez ikrektől?


2009. szept. 29. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem lehet.Az persze nem kizárt,hogy ikreid lesznek,de még ha többen vannak akkor sem a babák nyomják ki a pocakodat.7 hetes embrió kb:6mm.Ez hogyan látszódhatna még?Akkor sem ha többen vannak.Valószínű puffadsz.

Nézz körül itt,láthatod a babád fejlődését hétről hétre:

[link]

A második 3-ik terhességemnél nekem is nagyon nagy pocim volt már az elején.Ilyenkor már nem olyan feszes a hasfal,jobban látszik ahogy felpuffadunk.Persze ez is alkati adottság kérdése is.

Boldog babavárást.

2009. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!